Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van egy nagymotorom és gondolk...

Van egy nagymotorom és gondolkodom, hogy vegyek mellé egy robogót. De van egy dilemmám, pont azért vennék robogót, mert ugye annál elvileg nem kell beöltözni. Viszont így ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:30
 1/5 Deus88 ***** válasza:
100%
De az mivel pont akkorát tudc esni robogoval mind motorra.
2010. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet esni azzal is.De alapból kisebb a teljesítménye,szóval nem akkorát azért.Meg azért más ha egy robogó esik rád vagy egy nagy motor.
2010. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más az ha 70-el szántod fel az aszfaltot pólóba meg rövidgatyába mintha 150-160-al... Én nyáron sose öltözök be, csak sisak. Viszont 70 el egyszer elestem és nem kell mondanom, hogy a gatya lekopott rólam. Meg ahol gatya nem volt ott ment a bőröm.
2010. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
70el sem kell menni robogóval!40-50 jó városba...
2010. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagy ember vagyok, így nagyobb min. 250-es robogót vennék, azon már nem néznék ki olyan idiótán...
2010. júl. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!