Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van ez, miért pont...

Miért van ez, miért pont velem tolnak ki?

Figyelt kérdés

Minden meglett elsőre , kresz, rutin , de forgalmin meg sorjába húztak megfele. az első bukta az teljesen jogos volt de a többit egyáltalán nem érzem annak. Mikor 4 alkalom után felhívtam a drágalátos autóssulit és megkérdeztem , hogy direkt szívatnak engemet onnantól kezdve esélyem nem volt már arra , hogy letegyem :( 5 vizsgán pont a két legrosszabb VB-t kaptam és már út közben láttam , hogy kikészítették a borítékot ami a pávra való jelentekzési lapot tartalmazta. Gyakorló órákon még egyik ismerősömet is elvittem egyszer magammal aki tapasztalt sofőr és azt mondta , hogy semmi baj nincs a vezetésemmel körültekintően és szépen vezetek...


Mindenki azt mondja , hogy hagyjam ott a jelenlegi sulit csináljam meg az alkalmasságit majd keressek egy jobb sulit ahol nem arra játszanak , hogy minél több pénzzel húzzák le az embert.


Volt már valaki hasonló helyzetben ??? :( :(


2011. nov. 7. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is a helyedben sulit váltanék vagy feljelenteném ezt az iskolát, hogy jogtalanul zsebelnek ki.
2011. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én azért mielőtt véleményt nyilvánítanék meghallgatnám a másik oldalt is, illetve szeretném látni élőben hogyan vezetsz.
2011. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1., Miért buktattak meg 4x?

2., Mi köze az iskolának a vizsgabizottsághoz?!

2011. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajna vannak ilyen ....... (inkább nem írok rá jelzőt). Egyszer hallottam, hogy az egyik kollégám beszélget a vizsgabiztossal, hogy a kb. 10 percen belül kezdődő vizsgán az illetőt melyik kereszteződésben és milyen indokkal fogják megbuktatni. Csak mert előző bukásakor kinyitotta a száját.
2011. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
te benned van a hiba,nem az iskolában
2011. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is ezért hagytam abba az egészet pár éve... Nem mondom, hogy okos dolog volt, de már nagyon átlátszó és undorító volt az egész. Most viszont szükségem lenne jogsira, de valószínű, hogy másképpen fogom megszerezni ;).
2011. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Smartguy86 válasza:
Ha nem tudsz vezetni, azt ne másra fogd. Ha valaki hibátlanul végigmegy, akkor nincs mibe belekötni.
2011. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Smartguy86...


vidéki kisvárosban elképzelhető, de sajnos Bp-n nem ez a helyzet. Rohadtul nem arról szól, hogy tudsz v nem. Volt nekem olyan vizsgám is, ahol az oktató őrjöngött, hogy nem is volt az a hiba, amit beírtak a vizsgalapra a kedves vizsgabiztosok.

2011. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"hogy semmi baj nincs a vezetésemmel körültekintően és szépen vezetek." Amennyiben így lenne, akkor nem húztak volna meg. Menj el egy függetlent vizsgabizottsághoz. Amennyiben ott is meghúznak akkor lásd be a fent leírtakat!
2011. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%

"vidéki kisvárosban elképzelhető, de sajnos Bp-n nem ez a helyzet."


Pedig így van. Engem sem tudtak megbuktatni, pedig kettő nem túl szerencsés beszólásom is volt a vizsgabiztos felé. De mivel hibátlanul vezettem egyszerűen nem volt mibe belekötnie és átengedett 1 hibaponttal.


A Vasgereben utcában vizsgáztam BP-en...



Én úgy érzem, hogy ez csak sztereotípia, hogy minden VB korrupt és szemét, ezzel magyarázzák az emberek a saját bénaságukat, hogy miért buknak 5x egy forgalmi vizsgán...

2011. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!