Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kutya szállítása biciklin?

Gabriella_kovacs246 kérdése:

Kutya szállítása biciklin?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos kiskutyám, akivel a fővárosban élünk. Az utóbbi pár évben átszoktam a biciklivel való közlekedésre a városban. Amióta velem a kiskutyám próbálunk mindenhova sétálni, hogy ne kelljen sok időre egyedül hagynom, viszont ez a távolságok miatt nem mindig megoldható. Örülnék, ha a városon belüli nagyobb utakra is magammal vihetném.

A bicikli mellett való futtatás kizárt, azt nagyon felelőtlennek tartom és ha jól tudom nem is szabad a városban.

Nézegettem a netem a biciklire szerelhető kosarakat előre es a csomagtartóra is.

A kosaras megoldás jobban tetszett, mert örülnék, ha láthatnám utazás közben, viszont tudom, hogy a biciklizés szemppontjából biztonságosabb a terhet hátulra rakni.

Érdekelne, hogy ha volt valaki hasonló helyzetben, akkor hogy oldotta meg?

Illetve, hogy mennyire veszélyes biciklivel szállítani a kutyát?

Nagyon örülnék ha magammal tudnám vinni, ugyanakkor félek is tőle.



2020. jún. 2. 13:09
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
0%
Vannak kulonbozo csomagtartora meg kormanyra szerelhető kosarak!A legegyszerubb ha bemész egy ilyen kisállatkereskedésbe meg tarsai boltba (fressnapf) stb...ott megmutatjak mik a lehetosegek
2020. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
jól írta az első. Kisállatboltban kapsz egy olyan kosarat, amiben kényelmesen fuvarozhatod a kutyusod...jutubon rákereshetsz
2020. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kistestű kutyusnak van kosár. Nagytestű vagy fut veled vagy létezik ilyen utánfutó szerű kocsi amit a bicikli után lehet kötni.

[link]

vagy marad:

[link]

2020. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Sokszor látok olyat, hogy kis testű kutya elülső csomagtartóban van és vidáman nézeget.

A te súlyod nagyobb része úgyis a hátsó tengelyt nyomja, tehát a súlyeloszlást nem rontja el egy kis termetű kutya.

2020. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!