Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi eltiltásra számithatok?

Mennyi eltiltásra számithatok?

Figyelt kérdés

Május 2-an eltiltottak a vezetestol ittas vezetes miatt. (B kategoria) 0.29 volt a legtobb amit fujtam. 19 eves vagyok friss jogositvanyom van (1eve). Az eset Hajdu bihar megyeben tortent.

A kerdesem annyi hogy hany honap tiltasra szamithatok. Es hogy ilyen esetben egy erre szakositott ugyved segitsege mennyire erne meg?



2020. jún. 14. 19:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Miért írnak olyanok valótlant, akiknek fogalma sincs?

Nem kell vért venni, a rendőrség "nagy" szondája hitelesített.


Persze,hogy bűncselekmény, azért vonták be rögtön a jogsiját.

Szabálysértés esetén nála maradt volna.

2020. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Öntsünk tiszta vizet a pohárba.

Vért akkor vesznek, ha nem ismered be az ittas vezetést.


Mivel elég sok helyen utána tudsz nézni -google is your friend- sokminden befolyásolja.

Www.Ittasvezetes.hu

2020. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0,25 fölött már bűncselekmény. Az eltiltás lesz a legkisebb problémád.
2020. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

"Nem kell vért venni, a rendőrség "nagy" szondája hitelesített."

Ez így igaz. Én 1x fújtam 0.25-öt kézibe, aztán a nagy szondába 0.0-t. Szar volt a kézi vagy valami mást mért, de mondták a rendőrök, hogy ez a hitelesített, és mehettem utamra.

Természetesen nem ittam.

2020. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Vért akkor vesznek ha nem vagy hajlandó megfújni a hitelesített szondát. Persze akkor is elvisznek vérvételre, ha pl x időn belül nem tudják veled megfújatni a szondát. Sok tényező van amiért vérvételre vihetnek. Pl van ahol nincs is hitelesített szonda, ott biztos vérvétel lesz a vége.
2020. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szomorú - s jól mutatja, milyen értelmetlen dolog a válaszpontozás-, hogy én voltam az egyetlen, aki kompetens módon, a jogszabályokat és előírásokat ismerve összefoglaltam, hogy mi vár rá, de lepontozásra kerültem.


Más pedig, aki teljesen objektíven nézve is akkora hülyeségeket ír, minthogy kötelesek vért venni, magasabb értékelésen áll.

2020. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Azt azért vedd figyelembe, hogy zömében hozzá nem értő huszonévesek írnak ide okoskodni, aki véletlenül is az igazat írja -ami pl nem tetszik a kis lelki világuknak -, egyből lepontozzák. Ez sajnos nem az az oldal ahol értékelik a pontos felvilágosítást.
2020. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezeregy olyan közlekedési szituációba keveredtem CSAK 2 éves jogsival a kezembe melyhez ha akár egy tized mádodperccel rosszabb a reakcióidőm, baleset a vége. Az eddigi legdurvább egy téli estén történt tavaly. Ónos eső tette csúszóssá az utat, egy mellékúton haladtam épp csak 30-al,előttem nagy köd, majd a következő pillanatban arra lettem figyelmes, hogy egy autó áll előttem keresztben, de már annyira közel volt, hogy csak egy hirtelen, erős kormány rántással sikerült elkerülni az ütközést. Na ha itt ittas vagyok akkor ennek a vége biztos baleset lett volna. Ha pont ül hátul egy gyerek és úgy megyek neki, biztos, hogy megsérült volna mert nem kis géppel közlekedtem, hanem nagy kombival, ezzel szemben a keresztbe álló autó egy kis Suzuki Swift volt. Szóval tényleg nem játék az ittas vezetés, remélem megtanultad egy életre. Nyilván én nem fogok itt prédikálni mert ugyanúgy egy nyikhaj vagyok még az utakon 20-25 ezer levezetett km-rel, de ettől függetlenül rengeteg példa tárul elém, hogy miért ne üljünk ittasan autóba.

19/F

2020. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
az a gond hogy a felelősség tudat nem jár a jogsival... még szerencse hogy én 28 voltam mikor megszereztem a jogsit.... remélem nem is kapod vissza....
2020. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyi eszed van,hogy piásan friss jogaival kocsiba ülsz, meg is érdemled!
2020. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!