Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mely városokban van pofátlan(t...

Mely városokban van pofátlan(tan)ítás?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
bármelyik.
2020. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Budapesten biztos, tegnap láttam egy civil rendőrautót, ami éppen büntetett. A többit városról nem tudok.
2020. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nagyvárosokban mindenhol, csak sajnos kevés ilyen civil kamerás autó van.

Ha lenne esze a rendőrségnek akkor kiszórnának úgy 500-1000 ilyen autót az országban szerte széjjel és 1-2 hónap alatt visszajönne az ára a flottának, utána meg csak kő keményen termelné a pénzt befele az államkasszába.

2020. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Bármelyik városban. Én is láttam vidéken, kisebb falvakban is jött velem szemben civil rendőrautó. Könnyen felismerhetőek, jellemzően MYL-rendszámos Audik, de vannak újabb RX-el kezdődő rendszámos Skodák, de láttam már régebbi Fabiát és B-osztályú Mercedest is. Szóval bárhol, bármikor és bármilyen kocsi lehet.

De amúgy szerintem egyszerűbb megtanulni és betartani a szabályokat, mint betanulni hogy mikor és hol ellenrőziznek, ami amúgy lehetetlen.

2020. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Remélem egyre több helyen van/ lesz ilyen mert az utcán olykor közveszélyes őrültek vezetnek és orosz rulettet játszanak mások életével. Szerintem ha valaki egy közlekedési bűncselekmény miatt valaki halálát okozza azt gyilkosként kellene kezelni.Végülis amikor részegen vezet pontosan tudja hogy bárkit megölhet csak azt nem tudja ki lesz az áldozat. 🤔
2020. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megyei jogú városokba biztosan van. Na meg a maszkviselés kötelező.
2021. febr. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!