Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Honnan tudni hogy valaki...

Honnan tudni hogy valaki figyelmetlen béna, vagy pofátlan bunkó?

Figyelt kérdés
Ha valaki bevág eléd, mert figyelmetlen, vagy lassan megy, mert béna, vagy direkt szivat mert köcsög?

2013. dec. 12. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván hátulról nem fog menni, de ha már az arcát is látod, akkor az egyértelműen elárulja, hogy bocsi, nagyon sajnálom, hogy figyelmetlen voltam, vagy azt, hogy még neki áll feljebb, esetleg azt, hogy lesz arlak gyökér.


De ha nem látod az arcát de egy ideig látod tovább közlekedni, abból is kiderül, hiszen teljesen más, mikor valaki határozottan, de gátlástalan, másokat le szaró stílusban vezet, vagy pedig nem tud vezetni és bizonytalan.

2013. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megköszöni, valószínűleg csak bénázott.
2013. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek véletlenül kellemetlenséget okozok (hirtelen megállásra kényszerítem, esetleg bevágok elé, ilyesmi), szerintem alap hogy legalább a vészvillogót felvillantom, vagy intek, hogy bocs, én voltam a paraszt. Amúgy ha valaki csak bénázik, akkor elnézést szokott kérni, meg már az autó mozgásából is látod hogy elég bizonytalan. Ha valaki csak szimplán paraszt, mert azt hiszi hogy ő az utak Janija, eszébe nem jut megköszönni hogy beengedted, vagy elnézést kérni azért mert bevágott eléd, és satufékkel számoltad ki azt az 5 centit, ami a két kocsi között volt.

Láttam már sok ilyen taplót, de az elég mély nyomokat hagyott bennem amikor majdnem kivasalt pár kisiskolást a zebrán. Egy csoport kelt át a zebrán, úgy ugrottak félre a rohadt parasztja elől.. Látta hogy már mennek át, de inkább csak a dudát nyomta és gyorsított. Egyszer meg ha nem dudálom le a csávó fejét, tuti elütötte volna azt a pár 14-15 éves gyereket, akik át merészeltek kelni egy kispesti zebrán.

2013. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha Suzuki, vagy Opel Corsa, akkor valószínűleg béna, ha Audi vagy BMW, akkor nagy eséllyel bunkó.
2014. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!