Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély vizsga mennyire nehéz?

Elsősegély vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek E.Ü vizsgára és az lenne a kerdesem , hogy mennyire veszik komolyan és mennyire nehéz? Gyorsjogsinal vagyok! Elore is köszönöm

#vizsga #AM #elsősegély #Vecsés #Elsősegély viszga
2020. júl. 21. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben odafigyeltél az oktatáson nem lesz gond...ha viszont csak bejártál ... akkor ideje rászánni némi időt.
2020. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 elmentem a oktatásra és itthon is tanultam mert kaptunk egy linket amin rajta van sok kérdés valami A és B tételsor és olvastam sokszor hogy azt nem is kérdeztek és az A ba olyan gyakorlati dolgok találhatók mint pl.:Elesett a motor és a motor elütött egy embert 7-8centi folyamatos vérző seb van a lábán és hogy mit tennék? Ezek megvannak adva de ezeket komolyan nézik hogy mennyire tudom vagy annyira nem főleg most a járvány miatt?
2020. júl. 21. 16:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt nehéz. Nyilván legyen egy alap tudásod. Ha teljesen fogalmatlan valaki, azt megbuktatják de egyébként nálam nem szívóztak nagyon.

Eléggé attól függ hogy milyen vizsgabiztosokat fogsz ki.

2020. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nagyon könnyű.
2020. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez adott helytol fugg,hiaba mondom h nekem konnyu volt, mert tanultam is rá rendesen, es normalis volt a viszgaztato is. De pl havert siman megvagtak..

Ujraelesztes stabil az alap, ha azokat jol csinalod, huzhatsz tetelt.

Pl fel kell ismerned egy sokkos allapotot,vagy egy sztrókot.

En pl. kruppos kohogost huztam,fel kellett ismernem mirol van szo es mit kell tennem

2020. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát én oda mentem 0 elméleti tudással. A gyakorlati tudásból az újjáélesztés ment, de az elmélet az full nulla volt.


Az volt a szerencsém, hogy egyszerre többen is bent voltunk és előre húztunk tételt amire kaptunk időt kidolgozni fejben így a mellettem ülő csaj gyorsan lekottázta nekem sugdolózva :D


Azonnal átmentem :D

2020. júl. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Majd akkor is ilyen jot mosogly amikor a melletted ulo utas eletet tudtad volna megmenteni ha valoban tudod mit kell tenni.. utolso
2020. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát mentőt kell hívni az bizony Isten.

A többit a diszpécser meg úgyis mondja.

2020. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as, főleg akkor segít az, amikor lemerül a telefonod egy kihaltabb helyen vagy negyed órát kell sétálni térerőért egy dombosabb vidéken.
2020. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem úgy volt h már nem kell eü vizsga?
2020. júl. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!