Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A füstölős kocsi (szúnyogírtós...

A füstölős kocsi (szúnyogírtós) miért megengedett?

Figyelt kérdés

Az a kiskocsi ami okádja a füstöt és ezzel elvileg írtja a szúnyogokat, de milyen áron? Mérgező füsttel szórja tele a panel negyedeket meg az összes utcát, bemegy a házakba, aki kint van az udvaron beszívja, ráadásul a közlekedést is qrvára veszélyezteti... Ma is mentem az úton a városban, és egyszercsak hirtelen olyan szintű füstfelhőbe értem, hogy 1 centire sem láttam előre, pedig füstölő kocsit nem láttam semerre, imádkoztam hogy neki ne koccanjak valaminek vagy valakinek, megállni a füstfelhőben meg kész öngyilkosság lett volna...


És ez legális ?!



2020. júl. 29. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Sajnos úgy tűnik hogy az...

De akkó má' legalább gumifüsttel is vegyíthetnék!

2020. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted emberre mérgező? Ha az lenne nem használnák.
2020. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Mint minden potenciálisan mérgező anyagnál, itt is a kulcs az,hogy mekkora dózist kapsz belőle. Természetesen egész hónapban érintkezni az irtószerrel teljesen màs, mint háromévente egyszer beleszaladni egy felhőbe. Nem véletlen, hogy míg a gép kezelője védőruházatban van, a munkaterületet nem zàrjàk le.
2020. júl. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Menj be a lakásodba, zárd be a gyérítés idejére az abkakot.

Ha pedig vezetsz és nem látsz semmit akkor állj félre.


Egyébként szerintem sincs semmi haszna

2020. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

persze hogy nem mérgező, vagyis nem halsz meg rögtön tőle nem cián, de akkor ennyi erővel a dohányzás sem halálos, hiszen éveken át lehet szívni és nem biztos hogy belehalsz... ellenben hosszú távon? és mondom, hogy félreállni meg még nagyobb hülyeség lett volna, mert egyszercsak benne voltam a felhőben, nem is volt hova félreállni, és akkor meg tényleg 1 az 1-ben szívtam volna ezt a gázt, azt olvastam hogy akár órákig is ott gomolyoghat ha nincs szél ami elfújja... van aki azt mondta, hogy nem szabad ilyenkor kimenni meg autókázni se, de van azzal aki csak átutazóban, tranzitban van, és éppen haza szeretne menni? És most főútról beszélünk, nem mellékutcában történt ez... legközelebb az autópályára is felmennek akkor? :D


Az a fura, hogy sokat járok nyugat-európában, és még életemben nem láttam arra se repülőt ami írtja a szúnyogokat, se ilyen füstölőkocsit ami teleokád mindent kemikáliákkal... Ott valahogy megtudják oldani normálisan :/

2020. júl. 30. 08:35
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Menj ki este felé a nádasba, ott tuti nem szokták használni ezt a "füstölős kocsit", majd megérted hogy miért engedik......
2020. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Te vagy az a fajta ember aki feljelenti a szirénázó mentőt is mert hangos mi???? !

Pff...

2020. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem én az az ember vagyok aki ha kimegy este 10 kor autózni nyáron akkor nem akarom hogy nekiütközzek bárminek és hogy lecsökkenjen az élettartamom 10 évvel ... És ahogy mondtam nyugaton nem füstölnek, mégsincs sokkal több szúnyog, mert ott értelmes ember módjára a lárvákat irtják már előre és nem a kifejlett szúnyogokat, és nem kémiai hanem biológiai úton, úgyhogy nem értem ezt a nádas hasonlatot se...
2020. júl. 30. 11:46
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
#8 Persze, nyugaton öngyilkos lesz a szúnyog mi?
2020. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%
De a szúnyogirtásnak sincs semmi köze az autós katagórához.
2020. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!