Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A füstölős kocsi (szúnyogírtós...

A füstölős kocsi (szúnyogírtós) miért megengedett?

Figyelt kérdés

Az a kiskocsi ami okádja a füstöt és ezzel elvileg írtja a szúnyogokat, de milyen áron? Mérgező füsttel szórja tele a panel negyedeket meg az összes utcát, bemegy a házakba, aki kint van az udvaron beszívja, ráadásul a közlekedést is qrvára veszélyezteti... Ma is mentem az úton a városban, és egyszercsak hirtelen olyan szintű füstfelhőbe értem, hogy 1 centire sem láttam előre, pedig füstölő kocsit nem láttam semerre, imádkoztam hogy neki ne koccanjak valaminek vagy valakinek, megállni a füstfelhőben meg kész öngyilkosság lett volna...


És ez legális ?!



2020. júl. 29. 23:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Azért megengedett, kérdező, mert VALAMIVEL kötelező irtani a szúnyogot. Ha betiltják az ilyen "kiskocsikat" repülőről kell elvégezni a szúnyogirtást, ami több hátránnyal is jár. Egyrészt ugye drágább, másrészt kevésbé kivitelezhető a célzott védekezés, ami azért lenne fontos, hogy a hasznos, vagy semleges rovarfaunából a lehető legkisebb mennyiség essen áldozatul.
2020. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom senki sem tiltott meg, hogy a csodálatos és füstmentes nyugatra költözz......

Csak tessék!

2020. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Én tegnap voltam a Tisza folyó partján egy viszonylag eldugottabb helyen pecázni.

Elmondom neked, hogy 30 percet bírtam megülni a parton, mindeközben elhasználtam egy egész doboz szúnyogriasztó sprayt. Szó szerint haraptak és minden egyes csípés helyén folyt a vérem.

A városokban meg a kertemben is vannak szúnyogok, az tény, de fele annyira aggresszívak sincsenek, ráadásul azért irtás után egy pár napig le vannak csendülve. Hatékonyabb is lehetne a szúnyogirtás, ha figyelembe vennék a kéréseket és pl az eresz csatorna alatt lévő vizes hordókat kiborítanák az emberek mert azokból kelnek ám ki a szúnyoglárvák, főként ezért is van az, hogy azt hisszük semmit sem ér a gyérítés.

2020. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem a gyérítési módszerrel van probléma, hanem azzal, hogy az EU betiltotta az egyetlen hatásos szert.
2020. júl. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

Aki lepontozott , írja már le mi köze van a szúnyogírtásnak a :

Közlekedés, közlekedésbiztonsághoz.

2020. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjad, biztos a kérdező olyan bunkó hogy lepontozza aki nem a szive szerint válaszol.

Még azt se tudja milyen kategóriába tegye a kérdését.

2020. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
4%

Nem ő az első ebből a típusból.

Beszélgetni akar de ha valakinek más a véleménye, akkor leordítja. ;)

2020. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam senki se fel se le... amúgy meg az eredeti kérdés az az autózás és elködösítés dolog miatt lett közlekedésbiztonság téma
2020. aug. 1. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!