Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy van az, hogy még a...

Hogy van az, hogy még a kerékpáros szabályszegő érzi sértettnek magát a belvárosi közlekedésben?

Figyelt kérdés

Videót készített arról, hogy jaaj neki milyen nehéz ennyi rossszindulatú autós között bicikliznie. Úgy állítja be a dolgot, mintha ő lenne az áldozat.


Jó érzés volt látni, hogy a kommentek 99.9%-a normális emberből áll és írják, hogy legalább pár szabályt ő is betarthatna :D A maradék 1% azt írta, hogy na, pont az ilyenek miatt nem merek autóba ülni.


Ezt a fhaszt :D milyen nehéz neki, hogy sosem állnak meg amikor keresztbe mennek vele az autósok. Fhuhuu. EMBER! ő megy keresztbe, mert nem állt meg a pirosnál!

A videón vagy 8 zebrán megy el a gyalogos előtt 2 centire.


Mindig neki áll feljebb...

Komolyan nem értem. Miért kell ezt csinálni? Szésőséges liberális lenne? Ne legyenek más által hozott szabályok, mert a lelkem nem tudja elviselni, de azért mindenki az én szabályaim szerint cselekedjen.


2020. aug. 21. 10:16
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Érdekes én tudok rendesen bringázni. Úgy, mintha egy autóval lennék. És jéé nm szorítanak le, nem dudálnak, nem anyáznak.

Be kell tartani a kreszt és nem lesz baj.

Fhuu bz+ Ilyen mentséget: Nekem nem kell megállni a pirosnál, mert biciklivel vagyok. Fhuu de elásnám az ilyet :D

2020. aug. 21. 10:17
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbség az mindig ilyen.
2020. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát de mgé mindig nem értem a felfogását. Ennyi erővel én elmegyek Németországba, videót készítek arról, hogy mennyi bunkó paraszt van aki nem tud magyarul, hiába szólok hozzá.

Kb ekkora értelmiségi szinten állhat

2020. aug. 21. 10:21
 4/26 anonim ***** válasza:
Csak nem errorkahunról van szó? :)
2020. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Amúgy meg neki tedd fel a kérdésed.
2020. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4, ne mtudom ki az, de rendes névvel volt fent a facén. valami futár
2020. aug. 21. 10:31
 7/26 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam. Van egy ErrorkaHUN nevű youtuber, azzal szórakozik hogy cirkál a városban és felveszi ha valaki szabálytalankodik vele szemben, hogy hőböröghessen.
2020. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7. neem. nemnem... Ő (a futár) tipikus az a fejkamerás bringás akivel szemben mindenki kedves, senki nem szabálytalankodik ellene, vagy vele szemben, de amikor az ŐŐŐ szabálytalansága miatt ledudálják még Ő anyázik.

Átmegy a gyalogosok előtt 2 centire a zebrán? Még ő anyázik, hogy miért nem vigyáz a gyalogos. És ezt halál komolyan veszi. Teljesen úgy érzi, mintha ő lenne az áldozat és neki mindent szabad

2020. aug. 21. 10:38
 9/26 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen videós, aki állandóan méltatlankodik, és csak "neki" van minden esetben igaza.
2020. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem ismeri a kreszt, meg még öntörvényű is. A városi biciklizést is papirhoz kéne kötni. Gyalogoskent is szoktam félni tőlük. Sokszor élet veszélyesek.
2020. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!