Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A büntetőfékezésnek mi értelme...

A büntetőfékezésnek mi értelme van?

Figyelt kérdés
Most őszintén ezzel azon kívül, hogy belemegy a másik hátulról, mit akarnak elérni?:D

2020. aug. 21. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Semmi értelme nincs. A sok csicskajancsi akarja így megmutatni hogy ők akkor is a Kresz fölött állnak és ők a Janik az utakon, a "pórnép" meg jobb ha behúzza fülét, farkát, ha ő az úton van. Kb ennyi.
2020. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Közlekedési bűncselekmény a közúti veszélyeztetés. Ennek elkövetési magatartása ha valaki a közúti közlekedés szabályainak megszegésével az úton más életét vagy testi épségét szándékosan közvetlen veszélynek teszi ki. A közúti veszélyeztetés a köznyelvben ijesztgetés fogalommal írható le. Példa a közúti veszélyeztetésre: más autó leszorítása, a "büntetőfékezés", a kerékpáros szándékos megijesztése stb. Az alapeset büntetési tétele három évig terjedő szabadságvesztés.
2020. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

konkrètan semmi.

ha most belegondolok a szituba, ha èn fèkeznèk le valakit:

1:Mitől lesz jobb nekem?

2:ha sietek akkor ezzel időt vesztegetek el.

3:mondjuk ha az asszony verne itthon akkor ezzel ki lehet mutatni hogy kicsi pö...csel il fèrfi az illető.

èn azt szoktam csinàlni hogy kàromkodok. sokkal jobban esik, nem veszèlyessenkire, csak gàz ha le van hùzva az ablak....

2020. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom magam az ilyen büntetőfékező ember helyébe beleképzelni, hogy mi járhat ilyenkor a fejében. Oké, hogy megmutatja, hogy ő a Jani. De egyszerűen nem értem, hogy egyesek hogyhogy nem sajnálják a saját munkájával megkeresett sok pénzen vett autójukat. Mintha teljesen mindegy lenne, hogy hátulról rommátörik-e vagy sem. Mert az is rendben van, hogy ha szerencséje van és a hátul jövőnek nincs kamerája, nincs szemtanú, aki tanúskodna az indokolatlan fékezés mellett, akkor a hátul jövő kötelezőjére lesz megcsináltatva az ő összetört autója. De neki mindegy hogy amíg a szervizben van az autója, addig buszozhat? Mindegy hogy járhat a biztosítóhoz ügyintézni munkaidőben, várhatja a kárszakértőt, viheti az autót a szervizbe, stb. Ez mind idő, energia, nyűg, mert foglalkozni kell a dologgal. Ez neki nem számít, így is megéri csak azért hogy megmutassa, hogy neki van a legnagyobb pöcse az utakon?! Azt sem értem igazán, hogy ha más autóját összetöri és az illető saját zsebből fizetheti a javítást, azzal neki mért lesz jobb, vagy milyen előnye származik ebből. Neki is lesz utána egy javított balesetezett autója. Arról nem is beszélve, hogy ezzel nem csak mást, hanem a saját testi épségét, esetleg életét is veszélyezteti. Komolyan nem értem az ilyen embert.
2020. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!