Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon versenyezni akart?

Vajon versenyezni akart?

Figyelt kérdés

Éjszaka jöttem haza, 60-as táblánál kb 80-nal, és volt előttem egy autó akivel nagyjából azonos tempót mentünk. Teljesen üres volt az út, majd amikor már kb fél perce mögötte mentem (nem a seggében, 20-30 méterrel mögötte), akkor átment a szembe sávba és ott ment tovább kb 500 métert mielőtt visszatért a sávba. Én ezt nem igazán tudtam ott mire vélni, lehet hogy azt várta volna hogy mellé menjek és versenyezzünk?

A vége az lett hogy egy körforgalom után megelőztem, mert nem akartam ezek után mögötte menni.


2020. szept. 5. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Lehet el akart engedni vagy ismerte a helyet és kátyús volt.
2020. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

ja, lehet kátyús volt a sávotok.

De vannak ilyen humorkodó emberek is, tegnap én is belefutottam hasonlóba. Paranoia a fél Magyar autós közösség.

2020. szept. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én is láttam ilyet tegnap, de pont szemből jöttem és az nem vicces.
2020. szept. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet csinálni kátyús úton.

Ha nem volt kátyús az út akkor nem tudom mire vélni.

2020. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából az út sem mondható kátyúsnak, csak csatornafedelek vannak, de az sem indokolja, hogy átmenjen teljesen a szemközti sávba :D
2020. szept. 5. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!