Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ittas vezetés,tapasztalatokra...

Ittas vezetés,tapasztalatokra lennék kiváncsi,kinek volt mikor???

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 11:21
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
Nekem idén augusztus legelején vették el a jogsim 0,35 légalkohollal, a jogsit azonnal elvették, vallomást azonnal tettem, elismertem, azóta a kormányának megállapító határozatán kívül semmit nem kaptam... :(
2020. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
kormányablak
2020. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
Mindezt Budapesten.
2020. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

A kormányablak határozatát énis megkaptam,amugy nagyon nehéz igy jogsi nélkül,nemvezetek mert nemakarok súlyosbítani a hejzetemen..... 14 éve vezetek minden nap most meg buszozok nagyon megbántam.ez a kilátástalanság elég sok ágazatban ottvan sajnos.

5 éve dolgozom egy cégnél és nagyon kéne a jogsi munkaeszközöm ha valaha visszaszerzem soha nemcsinálok ilyet

2020. okt. 14. 20:35
 15/39 anonim ***** válasza:
80%

látod látod.....

én 10 éve nem vezethetek egy betegség miatt. kerékpárral járok bevásárolni és kb mindenhova.


reméle tanultál belőle! :)

2020. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
50%

Nekem egy necces esetem volt, az is másnap reggel.

(A részeg vezetést abszolút főben járó bűnnek találom, de az, hogy sakkozni kelljen mikor nulla ugyan olyan abszurd. 1 doboz sörnek a legveszélyesebb élettani hatása ha sietned kell a wcre. Illetve van az a szint ami bizonyítottan nem rendelkezik érzékelhető élettani hatással, de az alkohol még kimutatható, ezért megbüntetni valakit dettó hülyeség)


Sajnos utolsó infóm szerint 0,5től bűncselekmény. Ezt éppen túlhaladtad, de sajnos valahol meg kellett húzni a határt. Sok jóra ne számíts.

Nem akarok senkit propagálni, de ha a megélhetésedről van szó akkor keress egy erre szakosodott jó ügyvédet. Megúszni viszont nem fogod.

2020. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Nem fújtam. egyből bevittek a kórházba vérvételre.

2,47 volt a vérakholszintem és ebből számolt vissza az igazságügyi orvosszakértő...2,27 lett a vége és ennek az értékét vette figyelembe a bíróság.

2020. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
BigAttack, akkor Neked legalább gyorsan lefolyt az ügyed, én már 2 és fél hónapja csak várok.
2020. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Nekem idén augusztus legelején vették el a jogsim 0,35 légalkohollal, a jogsit azonnal elvették, vallomást azonnal tettem, elismertem, azóta a kormányának megállapító határozatán kívül semmit nem kaptam... :(....


Nagyon sok idő mire kijön az idézés,hogy menjél be gyanúsítotti meghallgatásra. Ha az meg van és inditványozod a gyorsítoot eljárást,akkor lehet egy hónapon belül letaárhógyalják az ügyedet.

Mindenképpen szerezzél ügyvédet,néküle ne menjl be a rendőrségre.

Jó tanács: NE LEGYEN netes ügyvéd,azok levesznek=mint a riadt majmot!. Próbálj ismerösön kersztül szerezni vkit.

2020. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Összesen 3 hónap volt mire az ügy vége volt. Szerencsém volt,hogy Bírósági elő állításra hívott be a bíró. Mert olyankor már meg is kapod az itéleted.

Ha az lesz papírodon,hogy bírósági meghallgatás===akkor baj van!!!. Az az jelenti,hogy felajánlanak egy iéletet,ha elfogadod akkor minden oké,ha nem akkor az ellen kell fellebezni.

Melyik kerületben történt az ittasvezetés?

2020. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!