Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ittas vezetés,tapasztalatokra...

Ittas vezetés,tapasztalatokra lennék kiváncsi,kinek volt mikor???

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 11:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
19%

Nekem volt ... vagy jo 10 eve.


Rendorsegi baszogatas - vervetel - birosag - penzbuntetes - hat ezt meg kell unnepelni :)


Addig volt csak elveve a jogsim amig az ugy tartott, mar a birosagon kaptam egy papirt amivel meg aznap vissza is adtak az önkormányzatnál. 120ezer volt a buntetes eloszor, amit 130ezerre modositottak masodfokon. Ennyi a tortenet.

2020. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nemtudom milesz 14 éve van b jogsim ezvolt az első eset,nagyon hiányzik
2020. okt. 13. 12:13
 3/39 A kérdező kommentje:
0,66 fújtam aztán félóramúlva 0,56 vérvétel nemvolt
2020. okt. 13. 12:14
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem gazoltal el egy egesz buszmegállót es nem rohantal bele egy kirakatba akkor nem hinnem, hogy a fejedet vennek.
2020. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
38%

Ja olvastam a múltkori kérdésedet is és már akkor is akartam válaszolni, hogy egy gyökér vagy, de inkább visszaszívtam.

miért iszol ha vezetned kell? és miért vezetsz ha ittán?

És ha megfogtak akkor meg miért sírsz itt mint a fürdősk.? Baromságot csináltál és bűnti lesz belőle. ennyi.

Legközelebb talán több eszed lesz. - kivéve ha te vagy m. ricsárd.

2020. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
51%
Én és sokan mások is meg tudják állni, hogy vezetés előtt ne igyunk alkoholt.
2020. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
50%
Én régebben kipróbáltam, teljesen elzárt, nagyon realisztikus magánpályán, hogy milyen ittasan vezetni. 3 sör, 1 kis pálinka, és 2 Jager után teljesen jól ment a vezetés, sőt, magamhoz képest is nagyon nyugisan mentem. Hozzáteszem, jol birom a piát, szar állapotban nem próbáltam volna ki. Mióta szokás lett a környékünkön, hogy befujják a rendőröknek ha valaki ilyet tesz közúton, azóta ezen a magánpályán sem próbáltam.
2020. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
25%
Idén nyáron volt probléma nálam. 240ezer forint és kategória eltiltást kaptam 2 év 3 hónapra.
2020. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a másnap reggelek lehetnek neccesek, ha rosszul számolok. Ettől eltekintve csak erdészeti magánúton próbáltam ki terepjáróval, milyen korlátaim vannak piásan, de aztán pont jött szemből a postás és máig nem tudom, hogyan nem ütöttem el. Szóval gyerekek, ne igyatok, ha vezetni kell, nem olyan nehéz azt megállni!
2020. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Big ATTACK MENNYT FÚJTÁL???
2020. okt. 14. 16:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!