Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Titeket ez a büntetés visszata...

Titeket ez a büntetés visszatart a büntetőfékezgetéstől?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolj bele, megbosszúlod a sérelmed erre csak felfüggesztettet meg vezetéstől eltíltást INDÍTVÁNYOZ az ügyészség. Úgy sem veszik el a jogsit. Ilyet kapnék a bíróságról hazafele még random egy iskolabusz elé is befékeznék. Persze ha meg kell jelenni ítélet hírdetéskor, lehet csak a kirendelt ügyvéd lenne ott.


Konkrétan most kedvet kaptam büntető fékezni biztos jó lehet benne vagy a hírekbe, fél kommet szekció melletted ál "előzményekre kíváncsi lennék" - felkiáltással sőt " jobbra tartás van" vagy ha fedélzeti kamera volt " klrepedt a szélvédője" utóbbit én kaptam amikor egy pár méteren múló gyerekgyalogos gázolásos videót küldtem be. ( Jobbról kikerült a zebra előtt a mögöttem lévő autós).


Szóval még a "társadalom" sem háborodik fel.


( Ezzaz kiírtam magamból ).


2020. okt. 26. 10:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok akkora gyökér, hogy büntetőfékezzek.
2020. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
a kijelölt gyalogátkelő előtt megálltam mert gyalogos akart átmenni...ahogy kiért a kocsi takarásából, mindjárt el is csapta egy sietős a másik sávban..túlélte, de a sofőrt is elszállították a sokk miatt..
2020. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan a büntetőfékezéssel:

https://www.youtube.com/watch?v=P-oLnha2NYk

2020. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kéne valami célzott jogszabály. Büntetőféknél csak az első a hibás, azonnali és végleges jogosítványbevonás, pénzbüntetés helyett felfüggesztett böri, ha másnap maszk nélkül száll fel a buszra, már mehessen is a hűvösre. Ennyi. Különben sosem fogynak el ezek a barmok.
2020. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Normális ember amúgy se csinál ilyet.
2020. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért van kamerám elöl hátul, mert sok az ilyen gyökér, akinek nincs sikere az életben. Mondjuk én nem is rántanám el a kormányt, inkább beledörrentek. Viszont utána betörném az arcát nemtől függetlenül, mert ha rámtámadnak azért visszaütök..
2020. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ismeretlen helyen jártam, lakott területen kívül, utólértem egy Ford Mondeo-t, ami 50-el tötymörgött. Kanyar-kanyar után, záróvonal, siettem volna, na nem 120-al, csak rendesen 90-el, amennyivel mehetnék. Kb. 2 perc után végre hosszú egyenes szakasz, szaggatott vonal, előzzük meg!


Hát basszus, nem felmarták a szembejövő sávot? 😀 Nyilván jó előre ki volt táblázva az útjavítás (tükörből volt valami jobb oldalon de nem arra figyeltem, hanem szemből jön-e valami).


Megtehettem volna, hogy egyből visszamegyek a normális aszfaltra, de akkor meg telibeverem kavicsokkal a Ford-os papót. Így inkább végigmentem a mart szakaszon és mikor már kellő távolságban volt akkor másztam vissza jobb oldalra. Eszembe nem jutott büntetőfékezni. Villogni sem villogtam rá. Anyukáját azt szidtam persze, hogy fa...ért nem megy. 😀

2020. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sok sèrelmem van az utakon,de a :"Menj a jó èdes büdös k...va a....ba"felkiàltàs segít.....de hogy lefèkezzem a gyökeret aztmèg gondolatba se. gondolj bele lesatuzom, ő elràntja a kormànyt, frontàlisan neked megy mert szembe sàvba húzta. Te mint àrtatlan meghalsz az idióta nyomorèk lesz (bocs a kifejezèsèrt) èn meg ott màr ülök a sitten ès nyomhatom a fakanala-t... kell ez nekem???öljrk meg valakit, nyomorítsak meg valakit? inkàbb fèlre àlok köpök kettőteg elszívok egy cigit
2020. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!