Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudják, hogyan kell...

Miért nem tudják, hogyan kell helyesen használni a ködlámpát?

Figyelt kérdés

Annyiszor látom, hogy helytelenül használják, ennyire nem tudják mikor kell hanem csak annyit hogy "há ködbe"? Ha átnéz valaki a szomszéd faluba és fehérlik akkor miért kapcsol ködlápmát? Első még nem is zavaró, inkább a ködzárfény mikor valaki indokolatlanul használja.

De miért? Ennyire nincsenek a helyes használattal tisztába az emberek?



2020. dec. 1. 16:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ennyire. Amint látja valaki hogy már köd van egyből összes ködlámpa fel, ami van az autóján mert a ködlámpa az ködbe kell használni, de kicsit sem emlékszik rá hogy a KRESZ oktatáson mit tanult erről, annak helyes használatáról az sok embernek valahogy kiesik vagy nem is tudom.
2020. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Milyen választól éreznéd jól magad?
2020. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen búsongok veled a csökkenő színvonalú vezetés-oktatáson, de sok értelmét nem látom.
2020. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit vársz, mi mást írjunk?! Mert buták.
2020. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
Ami a hányinger, hogy mekkora hiszti megy évek óta a ködlámpa miatt. Mintha annyira nagy bűn lenne. Akit ez zavar, hogy a másiknak ég a ködlámpája, jobb, ha nem vezet.
2020. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5 Engem az első ködlámpa nem zavar, inkább csak a ködzárfény. Menj egyszerszer egy ilyen kocsi mögött a sorban, majd megtudod milyen rossz. Amúgy nem bűn, inkább szégyen hogy ilyen egyszerű dolgot nem tud valaki megjegyezni hogyan kellene.
2020. dec. 1. 18:49
 7/24 anonim ***** válasza:
14%
Mentem, azt hiszed nem mentem? Pont ugyanolyan, mintha valakinek a féklámpája égne.
2020. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Aha, féklámpa....

[link]

2020. dec. 1. 18:58
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
#5 Plusz 3 centi a fxod ha ég a ködlámpa vagy mi? Nem értem ezt a ködlámpa-fétist. Menőbb a kocsi úgy vagy mi?
2020. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Én szinte sosem használok ködlámpát, de nem is zavar, ha valaki mégis. 5 voltam.
2020. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!