Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sok biciklis miért nem vesz...

Sok biciklis miért nem vesz föl láthatósági mellényt lakott területen kívül?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 15:17
1 2 3
 21/26 Alex Fly ***** válasza:
60%
@20: az a pántos megoldás már csak a felülete miatt sem felel meg a szabványnak...
2020. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

"De a "kukás" is kényelmesebb, mint egy koporsó, vagy tolószék!!!"


Jól értem, hogy most azt akarod bebizonyítani, hogy ha tele vagyok fényvisszaverőkkel, meg a lampam is rendesen világít, de nem konkrétan olyan lthatósagi mellényt viselek, amit előírnak, akkor életveszélynek vagyok kitéve?

2020. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kétoldalt elől a különösen széles vállpántokon egymás alatt 3-3 csík van elhelyezve jól láthatóan.

Eddig már többször mentem el rendőrök mellett éjszaka, ahol a bicikliseket figyelték, még soha nem tették szóvá.


Sőt, amikor valamit megelégedéssel megjegyeztek, az a lűmpám volt. Még hallottam amikor egymás között beszéltek, hogy ezzel aztán meglátják az autósok!

2020. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Aki autós nem veszi le a reflektorát, a bringalámpával villantpk rá pillanatra, azzal kérem le, máris leveszi!


[link]

2020. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Paczalos István ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy már egyre többen felveszik, meg lámpát is használnak.. Ez elött 15-20 évvel az agglomerációban (Kiskunlacháza - Bugyi - Alsónémedi -Ócsa) este 8-10 környékén falkástól közlekedtek a kocsmából maki állapotban hazabicikliző kocsmabútorok.. Mindig figyelni kellett, mikor sasszézik ki egy kannásborszakértő az út közepére.
2020. dec. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Amíg nem vezettem autót, csak bringáztam, én sem láttam be, mennyit is jelent.


Egyébként sokan azér nem, mert gáz és/vagy elfelejtik. (Mondjuk szerintem egy autó elejére felkenődve megdögleni gázabb)


Egyedül a versenybringásoknál értem meg, mert tényleg nagyon zavaró, ahogy lobog az a szar. Viszont nekik általában rikító színű és anyagában fényvisszaverő a mellényük, sisakjuk.

2020. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!