Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Félek BP-re menni mert sok a...

Félek BP-re menni mert sok a jobbkezes utca, hogyan figyeljek erre?

Figyelt kérdés

Mint ez : https://www.youtube.com/watch?v=YjaMs9jq18w


Ha nem írja ki életbe nem jövök rá, felénk nincs ilyen itt minden egyértelmű még a földúton is ki van téve, hogy melyik élvez előnyt.


Minden kis utcába szorosan nézzek jobbra? Alig vezettem, de nekem kell felvinni a haverom az öccséhez és ilyen pici utcába lakik tele jobbkezes helyekkel. Ráadásul az Ő autóját vezetem mert inni akar... enyémmel nem akar menni mert pici és zavarja a szélzaj autópályán ( Maruti ).


2020. dec. 27. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Általában olyan helyeken, ahol minden utca jobkezes, 30-as zóna van kirakva. 30-cal döcögsz és ha nem belátható a kereszteződés, akkor még lassítasz. Nem atomfizika :) Ha meg nem 30-as zóna, akkor sem kötelező 50-re gyorsítani, majd keresztutca előtt satuzni, hogy be tudj nézni jobbra. Ha kell, menj 20-szal. A sztori a kérdés szempontjából tök mindegy.
2020. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Neféjjé!
2020. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Hogyan figyelj? A jobbkezes kereszteződéshez érve jobbra figyelsz.
2020. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Én balkezes vagyok és gond nélkül elnavigálok, nem értem mi a problémád.
2020. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Akkor írd be a google térképbe ahova mész és az majd főúton visz. A jobb kezes utcákkal nem értem mi a bajod, nincs benne semmi nehézség.
2020. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5:

Trollkodik.

2020. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
StreetWieven menj vegig elore
2020. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

több rokonom is összeomlott a Budapesti közlekedéstől. Távol a fővárostól vagy faluban, vagy kisvárosban laknak. Ott nem gond az autó.

Megkértek, fuvarozzam itt őket néhány napig..


Az egyik családdal bejártuk a belvárost (is) és láttam rajtuk, hogy ami itt van, az komplett elmeosztály, és ahogy én vezetek, az csak gyakorló elmebeteg lehet.



A jobbkezes utcák? Hát vannak, és? Épp a Tűzoltó utcában volt szerencsém megmutatni, hogy hiába egyirányú utca évtizedek óta, de újabban jobbra is kell figyelni, mert jöhet egy bringás, akinek én balos vagyok..


Nem értik, hogy lehet itt élni..(szerintem jól )

2020. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
A sok az relatív fogalom. Mivel főváros, és sok a bevásárlóközpont, lakó-pihenő övezet, 30-as zóna, ahol jellemzően előfordulnak egyenrangú kereszteződések, úgy kell közlekedni, hogy elsőbbséget tudj adni a jobbról érkezőnek. Lassítasz, fékkészenlétben vagy. Erre megtanítottak elvileg forgalmi vezetéskor, meg jogsid is van. Elvileg...
2020. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
A jobbkezes kereszteződés még az egyik legkönnyebben kezelhető szitu a fővárosban, mert kicsi a sebesség.
2020. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!