Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Félek BP-re menni mert sok a...

Félek BP-re menni mert sok a jobbkezes utca, hogyan figyeljek erre?

Figyelt kérdés

Mint ez : https://www.youtube.com/watch?v=YjaMs9jq18w


Ha nem írja ki életbe nem jövök rá, felénk nincs ilyen itt minden egyértelmű még a földúton is ki van téve, hogy melyik élvez előnyt.


Minden kis utcába szorosan nézzek jobbra? Alig vezettem, de nekem kell felvinni a haverom az öccséhez és ilyen pici utcába lakik tele jobbkezes helyekkel. Ráadásul az Ő autóját vezetem mert inni akar... enyémmel nem akar menni mert pici és zavarja a szélzaj autópályán ( Maruti ).


2020. dec. 27. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Pont a leglassabb, legegyszerűbb és leginkább lereagálható helyzettől parázol a legjobban? Egy 4x4 sávos lámpás kereszteződésnél elsírod magad van mi?
2020. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Budapesten alapból érdemes benézni mindig jobbra mert hiába nem jobbkezes az utca, nagy az esély rá, hogy egy idióta bringás annak fogja gondolni és kivágódik eléd.

Egyébként Budapesten leginkább a belső lakóhelyövek által elhatárolt kis mellékutcák/keresztutcák szoktak jobbkezesek lenni. Nem vagyok helyi így sajnos nem tudok neked utca nevet mondani de ha jártál már ott biztosan előtted van. (magas épületek, egyirányú utcák, két oldalt parkoló autók jellemzik ezeket az utcákat) Egyébként én szeretem ezeket az utcákat mert "shortcut"-ként szolgálnak ha keresztül akarok haladni Pesten.

2020. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is félek
2020. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
èn nèhabelvároaban vagyok gondba ismeretlen tájon, èn azt szoktam hogy picit belassítok, ha ne. látom a táblát akkor autómata jobbkezesnek nèzem, abból nincs gond... max nekem lenne elsőbbsègem, ès lemondok róla...
2020. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"jobbkezes utca" :D

KRESZ- szabályok vannak amit meg kell tanulni és be kell tartani.

Jah' és nem árt figyelmesen vezetni.

Ennyi.

2021. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
🐥.
2021. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!