Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megbüntethettek? A többi lent

Megbüntethettek? A többi lent

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben vagyok, hogy jöttem haza felé egy 2x kétsávos úton és az út túl oldalán állt a trafis kocsi (fehér fabia), magyarán mondva volt köztünk 2 sáv minimum, de elválasztó nem.

Eléggé gyorsan mentem, de annyit láttam hogy a faszi szállt ki és tudtommal ilyenkor mikor álló helyzetben mér akkor csak egy ember van nem kettő, illetve mintha nem láttam volna a mérő eszközt, hanem szerintem pont akkor rakta össze, de ebben nem vagyok biztos.

Az lenne a kérdésem, hogy ebben a helyzetben hogy ott volt a 2-3 sáv köztünk plusz a rendőr nem ült a kocsiban így bemérhettek?



2020. dec. 30. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, megbüntethetett. Pár héten belül kiderül.
2020. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Lehet az anyósülésnél is trafi, nem kell autón kívülre rakni.

Tudja mérni a közeledő, és távolodó sebességeket is, akár mindkettőt egyszerre, attól függ hogyan van beállítva.

2-3 hét, és kiderül.

2020. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Hogy érted, hogy 2-3 sáv volt köztetek? Oldalra nem mér a trafi xd Ha meg úgy van beállítva, az egész utat le tudja fogni nem csak a közelebb eső sávokat.

Az sem jelent semmit hogy nem volt az eszköznél rendőr, attól még ugyanúgy tud mérni.

Ha meg rakta össze akkor tuti nem mértek be.

Pár hét és tutire kiderül.

2020. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Abban bízok hogy akkor ért oda ő is, mert pont szállt ki a kocsiból amikor elmentem mellette. Plusz abban bízok, hogy amikor megláttam akkor kB 120-al mentem, 5-t csal durván a km óra és egyből fékeztem, szóval remélem becsúsztam a tűrés határ alá.
2020. dec. 30. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ember küzdj és bízva bízzál...
2020. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Az a baj, mire te meglátod a trafit az már rég lekapott egy pillanat alatt, hiába satufék túl késő, egy szempillantás alatt lekap ahogy feltűnsz a horizonton.
2020. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

Persze hogy bemérhettek. Az ellenőrzésnek ez a lényege.

De nem értem, mi a gondod: ha te is elismered, hogy jogos a bírság és ennek tudatában döntöttél a gyorshajtás mellett...

2020. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!