Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki szoktad rakni az irányjelzőt?

Ki szoktad rakni az irányjelzőt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Igen,természetesen.
Néha
Nem,,minek
Mi az az irányjelző
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
szoktál fékezni, ha előtted áll a sor?
2021. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Elindulsz ha zöld a lámpa?
2021. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Megállsz, ha elszakad a vezérlés?
2021. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt fura érzésem, hogy nem ugrik vissza az indexkar, mikor kellene. Na, ezen alkalmakkor felejtettem el az irányjelzést.
2021. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Gyér forgalmú autópályán nem szoktam kirakni, amikor visszatérek a külső sávba. Egyébként minden esetben használom.
2021. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem szoktam kirakni. Nekem sokkal kényelmesebb a kapcsolójával bekapcsolni irányváltás előtt.
2021. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanúgy belémnevelődött, mint az övhasználat.
2021. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Amikor kell ,mert olyan a forgalmi szituáció akkor igen. Ha hajnal 3:20-kor munkába indulok és az utcában egy árva lélek nincs, akkor simán bekanyarodok a másik útra irányjelző nélkül.
2021. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

Ritkán, csak ha szükségét érzem. Egyébként ez manapság senkit sem érdekel, csak azok kezdenek el rajta vitatkozni, akiknél pedánsan délre mindig ebéd van az asztalon. Tehát kis emberek kis problémákkal.

Könnyen megfogható, a hülyéket is megérintő kérdéseken állnak le vitatkozni sokan.

Soha nem olvasok olyat, hogy éppen ki, mikor jár vezetéstechnikára mások biztonsága érdekében, kinek milyen műszaki állapotban van a kocsija stb stb

Nyilván ezekre a válasz senki és rossz.

A magyar mentalitásnál rosszabb nincs a földön.

2021. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Senkinek semmi köze hogy merre akarok menni. Az esetek nagy részében meg én se tudom, igazából menet közben dől el.
2021. febr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!