Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpáros lámpáról?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem kifejezetten tetszik, és nagyban növeli a kerékpáros közlekedés szürkület utáni biztonságát, hogy láthatóan lehet vele irányt jelezni, de kiváncsi vagyok mások véleményére is!



2021. febr. 6. 22:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó: 1. életemben nem hagytam még el kerékpáros lámpát (ha jól rajta van, nem is lehet)

2. nem lopja le senki, mert leveszem, ha otthagyom valahol a biciklit.

2021. febr. 11. 17:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, mindjárt gondoltam, hogy ez lesz az érvelés. Csak az a baj, hogy mások elhagyják, lelopják, tehát nem teljesen valid arra hivatkozni, hogy veled sosem fordul elő ilyen.
2021. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze, értem! :) Csak szerintem nem helyes azzal érvelni valami ellen, hogy ellopják, elhagyod stb. Ettől függetlenül hasznos a válasz, csak ilyen alapon bármi ellen lehetne így érvelni.
2021. febr. 12. 08:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne érvelni ezzel? Kerékpárról van szó, nem egy tizedik emeleti panelről, ahova szökőévente egyszer törnek be (vagy még annyiszor sem). Másfelől ez egy drága lámpa, már csak emiatt is csábító lehet a lelopása. Akár menet közben is lelopják, amikor pirosnál várakozol. Odanyúlnak, észre sem veszed.
2021. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!