Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Rendőrnek mikor kell engedelme...

Rendőrnek mikor kell engedelmeskedni?

Figyelt kérdés

Szitu: Rendőrök beálltak egy útelágazás jobbra eső ágához, ahol kétfelé válnak a sávok. Remélem érthető. Én irányjeleztem balra, hogy arra mennék tovább, de mellettem nem akartak beengedni, ezért egészen az elágazásig továbbcsorogtam. Ott leintett a rendőr, én viszont balra kezdtem el kormányozni, erre elkezd vadul integetni, vissza kellett mennem jobbra. Közúti ellenőrzés..... Mondom neki a végén én balra mennék tovább, visszatolathatnék-e, erre mondja, hogy nem, mert már bementem a jobb ágra. Hát kösz.


Mi történt volna, ha elmegyek balra és nem állok meg neki?



2021. febr. 22. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Max. felírja a rendszámod, és kapsz egy jó kis büntetést rendőri jelzés figyelmen kívül hagyása vagy valami hasonló miatt. Szerintem nem mentek volna utánad.


A sávváltást meg határozottabban, kezdeményezőbben, korábban tessék kivitelezni! ;)

2021. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindig. Lehet izmozni, csak semmi értelme.
2021. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
lehet utànnad mennek. nekem olyan volt igazoltatàs utàn elfelejtettem felkapcsolni a vilàgítàst. hangosbemondón szoltak ràm hogy làmpa... tiszta ègès volt.... (3 hetes jogsi, ès első igazoltatàs, de normàlisak voltak
2021. febr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig, sőt szerintem ebben az esetben simán utánad is mentek volna. Mert konkrétan elhajtottál volna, amikor ő igazoltatni akart volna
2021. febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Őrület, legközelebb előre gondolkozol, hogy lassan balra kéne menni, ha meg benézed, akkor teszed amit kell gyakorira írogatás helyett. Ha mindenki kiírná az ilyen hülyeségeket összerottyantaná magát a szerver.
2021. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ITGuy, én nem néztem be semmit. A rendőr kényszerített, hogy menjek el jobbra, mert ellenőrzött.
2021. febr. 23. 14:14
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

gondolom ott záro vonal volt, ezèrt nem.

nem lehet, hogy mikor a rendőr jelzett már záróvonal volt?

2021. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak akkor mindig.
2021. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
ha jól èrtelmezem a rendőri igazoltatásnak eleget tett, itt sztem egy zárovonalat, vagy haladási irányt akart megszegni. itt èn mentem volna jobra, majd vissza fordultam vola.... egy helyszínt írnál ha megkèrlek?
2021. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

#5: "összerottyantaná magát a szerver."


😂😂😂😂😂


Megnézném azt a szervert, ami összerottyantsa magát 😂

2021. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!