Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma kocsival előztem egy másik...

Ma kocsival előztem egy másik autót, picit gyorsított miközben előztem. A szembe jövő autó nem fékezett és nem is villogott. De szerintem nem volt olyan sima előzés (többi lent)?

Figyelt kérdés
A meg előzött autó még dudált is egyet (nem elég hogy szivatott is egy kicsit). Lehet ebből valami gondom ha fel jelent valamelyik fél menetrögzítő alapján? Pl veszelyeztettem őket vagy valami?

2021. febr. 24. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2021. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Az előzés öt feltétele nem volt meg, amikor kezdted. A megelőzni szándékolt autós nem gyorsíthatott volna, sőt, szükség szerint lassítani is köteles.
2021. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És meguthetem a bokam ha feljelentés lesz?
2021. febr. 24. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Kicsoda?
2021. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat pl pont az jelent fel aki gyorsitott vagy a szembol jövő autós
2021. febr. 24. 18:36
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Aki gyorsított, szbálytalan volt. Tilos gyorsítani, ha előzik. Mint írtam, lassítania kellett volna inkább. Ő kilőve.

Leírásodban nincs olyan, hogy a szemből érkező vészfékezésre, kormány elrántásra kényszerült volna. Max. zvartad, de ennyi.

2021. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen nem volt, meg nem is villogott, szerintem a másik csávó direkt csinálta a feszkot
2021. febr. 24. 18:44
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Akkor jelentse fel magát.

Ilyenek tucatszám vannak naponta. Ne rágd magad, de legyél körültekintőbb.

És sajnos mások hülyeségével is mindig számolni kell.

2021. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Semmi nem lesz, de ha lenne is, a kamera felvételéből látszani fog, hogy ő még gyorsított is, szóval őt is előveszik. De általában nem érnek rá ennyire az emberek, hogy ilyesmivel foglalkozzanak utólag, főleg, hogy káresemény sem történt.
2021. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
A 2. választ nullára letolók ne vezessenek, ha kérhetem!
2021. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!