Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehetséges, hogy igaz Berki...

Lehetséges, hogy igaz Berki Krisztián verziója a balesetével kapcsolatosan ha a felvételt vesszük alapul?

Figyelt kérdés

[link]

Többször megnéztem és mintha a busz tényleg meg kellett volna tudjon állni ebben a szituban.


2021. márc. 26. 19:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%

Nekem már elsőre is úgy tűnt, hogy a buszos direkt várt ki.

Természetesen, a Berkinek a tettéért kijár, hogy a tökénél fogva akasszák fel, ez nem is kérdés, de a buszos se tett meg mindent, amit tehetett volna. Hogy direkt akart koccanást, vagy nem jól döntött, azt nem tudom.

De ha megnézitek a koccanást megelőző pillanatokat, akkor ezt látjátok:

Amikor Berki fékezni kezd, a buszos is a fékre lép, ezt látni abból, hogy az utasok előredőlnek egy kicsit. Viszont utána az utasok hátradőlnek, ami egyértelműen azt jelenti, hogy a buszos felengedte a féket. Csak az ütközéskor dőlnek előre ismét.

2021. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
42%

11es

Szerintem a buszosnak eszébe sem jutott, hogy valaki egy Bentleyvel büntetőfékezni akar előtte, arra számított, hogy bő gázzal elhúz majd úgy is.

2021. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy nekem az is fura hogy Berki az ütközés után 1 másodpercet nem vár, már nyitja az ajtót. Azért ha nem számítassz rá akkor meglepődsz plusz a felesége is azt állítja hogy nagyon fontos neki akkor megnézi hogy azért jól van-e, nem történt-e valami baj. De nem ő már kb az ütközés pillanatában nyitja az ajtót. Nem tudom ez még rajtam kívül kinek tűnt fel. Ebből az jön le hogy Berki amikor lefékezett akkor már előre készült arra hogy a busz úgysem fog tudni megállni.
2021. márc. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
51%

Azért ha akart volna a buszsofőr, megállt volna.

Viszont tudta, hogy nem őt hozzák ki bűnösnek, jó ideje már bárki bárkibe belepuszilhat, mert csak annyit kell mondania, jaa büntifékeztek előttem.

Simán hagyta a buszos hogy koccanjanak. Hogy ez most jó, vagy nem, nem tudom. De szimpla közlekedésnél is nagyobbat lehet esni buszon, mint itt ahol kicsit megdőltek az utasok.

Nem biztos hogy mindent megtett a buszos hogy elkerülje az ütközést.

Ettől persze még büntetőfékezett a berki ez vitathatatlan.

2021. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Röcsögei Péter válasza:
38%
Én sem tudom egyértelműen rámondani, hogy ki volt a hibás. Berki biztosan, mert ő volt a kezdeményező. A sofőr meg lehet, hogy már megfásult a sok önző féregtől az utakon, akiktől nem tudja rendesen végezni a munkáját, ezért kicsit hagyta működni a fizikát. Mindenesetre én a sofőrrel szimpatizálok inkább. Remélem, hogy jó ügyvédet talál, vagy a baráti köre összedobja rá a pénzt, és végre a sittre küldik ezt a becsületes embereket nyíltan szemberöhögő Berkit. Múltkor hallottam nyilatkozni, és az önbecsülésemet rombolta. Úgy éreztem, kár volt suliba járni, meg menő céghez felvetetni magam, hogy utána másoknak robotoljak morzsákért, EGY BOHÓC vagyok. Az elmúlt 30 évet elkuuurtam. Eddig hittem, hogy jó utat választottam, a Berki miatt viszont elment a hitem! Legszívesebben a buszsofőrnek adnék pár milliót ügyvédre, ha tudnám, hogy anyagi akadálya van az ügy minőségi lezárásának. Aztán Berkit jól megszexuálnák a dutyiban a nála nagyobb testű kanok, és kiposztolnák a jelenetet a becsempészett mobilokkal.
2021. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
26%

15ös

Ne irigyeld, mert nem lennél a helyében. Az egész élete egy színészkedés, soha nem lehet őszinte. Előadja a milliárdost, és valójában semmije sincs, az égvilágon semmi sem az övé, amit mutat. Az autók, az órák, de még a kibhaszott ruha is mind szponzorizáció, ami rajta van.

Amúgy ez egy 2018as ügy, ilyen lassan intéződik minden ügy. Gondolhatod a buszsofőrnek mennyi ideggel, meg pénzbe kerül ez az egész. Mondjuk mostmár nyert ügye van, nagyon úgy tűnik, hogy Berkire lesz verve minden, aztán fizetheti majd a perköltséget is. De akkor is mennyi stresszel, időpazarlással jár egy ilyen ügy, katasztrófa...

2021. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
25%

#15 Azért mert a buszsofőr más anyagi körülmények között él, még nem jogosítja fel arra, hogy utasokkal teli busszal direkt bosszúból hagyja ráfutni a járművet és ütközzön. Berki így is úgy is büntetőfékezett, nem kell ehhez még neki is menni a kocsinak.


Ha bosszúból törte rá a buszt, bocs de akkor egy féreg, hogy ezzel mások életét veszélyeztette.

Egy buszos ne itt bosszúlja meg csattanással, intézze el máshogy.

Nem tudom te mit szólnál ha neked menne hátulról és érzed hogydirekt.

Jó tudom normális ember nem büntetőfékez, de attól még bármi miatt vészfékezhetsz, amit a buszos büntinek vesz, aztán rádgyúr. Fassza.

2021. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
23%
#17 de ha meg jobban lefékez a buszos akkor veszélyeztette volna igazán az emberek életét. Így annyi történt hogy az emberek előreestek de nem annyira. Ha a buszos beletapos a fékbe akkor meg simán lehet hogy valaki úgy előreesett volna hogy nekiesik valaminek és megsérül. Ha nem akarja hogy nekimenjenek akkor meg nem kéne büntetőfékezni
2021. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

"bármi miatt vészfékezhetsz, amit a buszos büntinek vesz, aztán rádgyúr."

Azt úgy hívják hogy a követési távolság be nem tartása.

Ez viszont büntető fékezés volt.

A kettő között óriási különbség van.

2021. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19# Büntetőfékezés volt berki részéről, ez vitathatatlan!!!

Lassításra!!! kényszerítette a buszt!

De világosan látszik az is, hogy direkt ráfuttatta a buszt a buszos. Érdekes, gondolom ha csak egy réggebbi "szuzukis" ment volna előtte meg tudott volna állni a busz biztos, mert ott az az érdeke, itt meg nem az volt az érdeke hogy megálljon. Mert abba komolyabban is sérültek volna az utasok.

Senkit sem védek, én csak az igazságot.

2021. ápr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!