Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet kérvényezni valahol...

Lehet kérvényezni valahol járőrözést, ha sok szabálytalant látok az utakon?

Figyelt kérdés
Vannak olyan időszakok, amikor egy út alatt egyfolytában szabálytalankodásokat látok, de nem csak olyat, hogy átmegy a piros lámpán, hanem nem adja meg az elsőbbséget, rámcentiz, majdnem nekem jön stb. Jól jönne ilyen időszakokban a rendbetétel. Tudom, lehet itt fogni a frontra, de aki nem bírja, az egyszerűen ne üljön autóba!
2021. márc. 27. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Lehet , kérni sok mindent lehet.


Az biztos , hogy ha nem kéred, akkor tuti nem is valósul meg. Ha kéred, akkor meg lehet, hogy igen.

2021. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%
Ha elegen kérik akkor.
2021. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Meg van a napi nyafogós kérdés is, köszönjük!
2021. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

A megyei illetékes hatóságnak kell írni egy kérelmet.

Én is vidéken lakom, szerencsére megcsinálták az utakat, viszont cserébe lakott területen autópályának használják. Reggelente életveszélyes olykor kitolatni a kocsival, mivel azon kell izgulni mikor fognak beléd menni ha nem tud megállni.

2021. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
42%
Láttad a remény rabjait? Minden nap írt egy kérvényt. 10 év után meguntak, s teljesítették a kérését
2021. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Minek akarnád kérvényezni? Így is 2-3 km-enként kint állnak ezek a semmirekellők, gyakorlatilag veszélyhelyzetet teremtve, nem egyszer nyomtak előttem 90-nél satut mert megijedtek hogy megbüntetik őket, arról nem is beszélve hogy mindenki azt lesi kinn állnak-e az út szélén és senki nem nézi az utat... Aztán meg megy a csodálkozás hogy amint nem lát sehol egy sünt egyből nyomja a gázt mint süket a csengőt....
2021. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!