Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőrök miért nem veszik...

A rendőrök miért nem veszik észre, vagy ha észrevették, miért nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon kezd eldurvulni a helyzet az utakon. Tudom, a járvány miatt van, mindenki ideges, nagy a bizonytalanság, megszűnnek a munkahelyek, nincs pénz, sírnak a gyerekek otthon, össze vagytok zárva a családdal, nincs menekvés.

Ezt mind megértem.

Azt nem értem, miért kell feltétlenül kiélni ezt a közutakon? Ott kiengedni a gőzt? Elszabadult a pokol, komolyan. Eddig sem volt piskóta a közlekedés, de ez mostmár több a soknál.

Hogy lehetne jelezni a rendőrségnek, hogy basszus, vakok? Találjanak már ki vmi idegbeteg-gátló módszert! Vannak, akik nem feltétlenül balesetben szeretnének elpatkolni, vagy nyálazni egy életen át!

Nem sorolom fel, miket láttam-éltem meg csak az elmúlt héten. Láthatjátok a hírekben. Sajnos kénytelen vagyok autóval ingázni a munkahelyemre, de ez így nem oké.



2021. ápr. 5. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"De az ország többi részén iszonyat forgalomnövekedés van, és jelentősen romlik a morál is. Mintha az orosz videókból tanulnának az emberek vezetni."


ha forgalomnövekedés van, akkor valószínűleg sok olyan is vezet aki eddig nem (rendszeresen). Nem a morállal van baj, csak simán bénák

2021. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11: nem a bénákról beszélek, hanem az agresszív hulladékokról, aki leszorít, akkor is előz ha a szembejövőnek le kell menni miatta az útról, ha nem tud megelőzni akkor 1m-re megy a seggedben. Vagy épp telefont nyomkodva imbolyog 70-el, aztán mikor elkezdes megelőzni 110-120-og gyorsít.
2021. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A sok nagyképű, német autópályához szokott takonymajom kényszerűen itthon dekkol. Egyik se szuzukival jár, hanem túlmotorizált szarokkal.


A rendőrök meg covidzárkásokat kénytelenek zaklatni teljesen értelmetlenül.

2021. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad lehet, erre nem gondoltam, hogy házalniuk kell. Fantasztikus lehet nekik is, meg annak is, aki beteg. Mire elalszik lázasan, dörömbölés az ajtón, nyissák ki, rendőrség..

A lóerőpörgetőkkel is baj van, audi, bmw, mercedes meg az összes kisebbségi komplexusban szenvedő pöcsvagyok-típusú autóval sokkal több, mint eddig, de azokkal is, akik alkalmi munkakból éltek, nagyon idegesek, ittasok. Nem fogok felsorolni mindent, majd esetleg készítek videógyűjtemenyt.

2021. ápr. 6. 17:01
 15/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Bereczki gyerek M7-esen összehozott alkotmányát. 4 majom ment egymásba. Az első hülye állítólag megijedt a traffipaxtól :)

Namost vagy ez a legújabb mese a büntifékre, vagy jó tajparaszt szokás szerint egymás seggében vonatoztak és nem 130-al. Csak azért úszták meg ennyivel, mert kicsi volt a sebességkülönbségük, de jól láthatóan Bereczkiék seggelték meg legjobban az előttük levőt. Mindig mondom, hogy 2 oszlopnyit le kell maradni, nem tizenmétert. Dehát aki hülye az hülye.

2021. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Oh, a legújabb verzió szerint madártól ilyedt meg az előttük levő az autópályán :) [link]


ő megállt, dehát a mögötte levő meg.aszta hátulról...

2021. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
Más munkáját akkor kritizáld, ha már dolgoztál benne és tudod miről van szó. Másik része a dolognak az, hogy a bíróságokon nagyon sok múlik, mert nem kellő szankcióval súlytják az ittas, bódult, eltiltott vezetőket. Jelenleg 50 ezer Forint a helyszíni bírság felső határa és ennyi. Sok bírság fixen van meghatározva, nem is lehet kevesebbet vagy többet adni a szabálytalankodónak. Amíg itt Magyarországon így mennek a dolgok addig ezt fogod érezni. Külföldön megállít a rendőr közli, hogy gyorsan mentél és durrantja a zsíros eurós bírságot, és a kocsid is marad. Ha itt is így lenne akkor változna talán a dolog. Amíg trafi kell a gyorshajtáshoz addig nem lesz rend az utakon, amíg kamera hijján letagadják a szabálytalankodók a dolgaikat és még a bíró hisz is nekik addig szintén nem lesz változás. Ennyi az oka. Röviden: rendszerhiba.
2021. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A válaszom első mondatát nem a kérdezőnek szántam, hanem a kommentelőknek (kinek nem inge ne vegye..)
2021. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!