Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nehezen kepzelem el a forgalmi...

Nehezen kepzelem el a forgalmi szitut?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy egy Kereszteződést hogy oldottam Meg tegnap, kuplungolas visszaváltás stb, és Tokre nehezen kepzelem el

De valós szituációba meg tok termeszetesen ösztönszeruen megy

Más is van így ezzel?


2021. ápr. 21. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
izommemoriát nem könnyű verbálisan, vagy akár tudatosan felidézni
2021. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem mindenkinek van olyan szituáció az életében, amit fejben elképzelni sem tud, hogy kéne megcsinalni, valóságban meg egy mozdulat az egész és simán megy.
2021. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felváltva vezetek 2 saját meg mindenféle céges autókat, és volt már, hogy a lakásban ülve hiába törtem a fejem, nem tudtam rájönni, merre van a 10 éve meglévő sajátban a hátramenet... Pedig hát már rengetegszer kapcsoltam, teljesen automatikusan.
2021. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!