Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsga előtti órán...

Forgalmi vizsga előtti órán eléggé figyelmetlen voltam ezért félek hogy nem fog sikerülni. Ha az előtte lévő órák jól mentek akkor van esélyem szerintetek? Eléggé osszezavarodtam

Figyelt kérdés
Az oktató eddig bizakodó volt az utolsó órán viszont már csalodott, én is
2021. márc. 21. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele! Az idegeskedés már nem segít.

Most amúgy meg vannak tartva a vizsgák?

2021. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem magyarországi vagyok sajnos, azért nem írtam oda mert sok magyar nehezen fogadnlja el hogy vannak honfitársai a határokon kívül
2021. márc. 21. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem befolyásol.


Én olyan voltam, hogy a 2.órán forgalomba mentünk, a 15.óra körül pedig bármit hiba nélkül végrehajtottam, hazafelé sokszor aludt is mellettem az oktató mert ismert és tudta, hogy nem eshet baj.


Aztán a vizsgán meg volt egy figyelmetlenségem ami miatt meg is buktam. Nyilván a második hiba nélkül meglett.


Szóval semmit nem befolyásol az eredményeden, hogy az utóbbi vezetős órán milyen passzban voltál.

2021. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedi eset, koncentráció zavar, nem tudatosan, de máshol járt az eszed azon a gyakorláson.

A forgalmi vizsgán ez nem jellemző, ott figyel a tanuló (valószínűleg a gyakorláson is az volt a gond, hogy már a vizsgán agyaltál)

A vizsgán inkább a túlpörgés, a túlzott idegeskedés, ami veszélyes

2021. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, hármas elsőbbség nyújtás miatt buktal?
2021. márc. 21. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hanem konkrétan az történt, hogy berepült egy darázs ami elvonta a figyelmem és 2x2 sávos úton a szembe forgalmi sávba kanyarodtam be.


Persze azonnal kapcsoltam, vissza is húztam az autót de mondta azonnal, hogy a következő lehetőségnél álljunk félre.

2021. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen összefüggés.sikerülhet jól. Ettől persze még nem fogsz tudni vezetni... Balesetmentes éveket kívánok és akkor már menni fog!
2021. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
2 ez nem igaz! Mindenki elfogadja és örül néktek. A baj az, hogy éltek sokan (visszaéltek?) a többletjogaitokkal, mint választásokon való részvétel.
2021. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!