Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autós kamera elég nyomozáshoz?

Autós kamera elég nyomozáshoz?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ha olyat rögzítek, ami szabálytalan, és beküldöm, az elég a nyomozás elrendeléséhez?

Nem olyanra gondolok, hogy ráment valaki a záróra, csak pl. a minap egy kocsi a pirosnál állva elindult és további 1 piroson is átment, a többi kocsi közé hajtva, mint valami megkül. jelzés nélküli civil mentős. Már vártam a csattanást.

Kérdeztem a rendőröket, erre válaszul egy 40 soros, paragrafusokkal tűzdelt litániát kaptam vissza, amiből sem az igen, sem a nem, nem derült ki.



2021. ápr. 27. 09:18
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
78%

Szerencsére egyre elfogadóbb a rendőrség az ilyen felvételekkel.

Alapvetően egyet is értek velük, hisz az majdnem olyan mintha rendőr látta volna.

Ettől függetlenül mint mindent ezt is helyén kell kezelni, főleg a direkt suttyók ellen felhasználni (BP-i autósok közössége. Tök jó oldal szerintem a sok büntifékezővel és hasonlókkal. :)). Egy elbambult autóst vagy ha valaki véletlen néz be akár egy behajtani tilost, de próbál korrigálni, esetleg bénázik a parkolással akkor legyetek szivesek inkább nevetni a videón egyet és kitörölni azt. :)

2021. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
38%
kedves 5: ha mögöttem teherautó jön akkor lesatuzom a sàrgànàl, akkor ő fog bevinni a kereszteződèsbe.... akkor kèrdezem... inkàbb magamtól megyek be..
2021. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!