Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy videófelvétel alapján...

Egy videófelvétel alapján hogy lehet bizonyítani, hogy ki vezetett?

Figyelt kérdés

Most, hogy a bpi. autósok videóit azonnal megkapja a rendőrség, felmerült bennem ez a kérdés.

Ugyanis nekem például három autóm van, mindhárom apukám nevén van a biztosítás miatt.

Viszont ő legalább 10-12 éve nem vezetett, bár a jogosítványát hosszabbítgatja de már sosem fog vezetni.


Természetesen nem véletlen kérdezem, mert én magam is egy közúti veszélyeztető vagyok, ugyanis mindig hajnali 3-4 körül indulok dolgozni, és útba esik egy olyan lámpa ami sosincs kikapcsolva, és ha mondjuk pont egy váltásnál érek oda, azaz épp pirosra vált akkor kereken 10 percig ott állok.

Na hát én nem szoktam.

Szándékosan van így megcsinálva, hogy elkerüljük a szóban forgó kisváros belvárosi részét, csak a kerülőút meg 15 perccel hosszabb.

Na mindegy, nem magyarázom, velem azonos irányba szoktak autók jönni, keresztirányú forgalom viszont nincs, konkrétan nulla ebben a korai időpontban.


Ha előbb-utóbb felvesz valaki, akkor gondolom csak pénzbírságot kaphatok a felvétel alapján, nem?

Mert azért vicces lenne ha apukámat kipontoznák, úgy hogy soha nem vezet. Ő meg nyilván nem fogja azt mondani, hogy én vezettem.



2021. máj. 2. 19:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Amúgy meg persze, hogy nem fogok ezen szokásomon változtatni pár noname kommenthuszár miatt akik arrogáns stílusban megmondják a tutit.Mit hittetek, meghatottatok már bárki is a név nélküli hozzászólásaitokkal?

Ugye?!...na, nem én leszek az első.

2021. máj. 2. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!