Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne levideózni a...

Hogyan lehetne levideózni a műszerfalat vezetés közben?

Figyelt kérdés

Közúton nem akarok úgy vezetni, de szeretnék majd elmenni egy pályára kipróbálni az autót. Egy sima tartóra felrakott telefonnal fel tudom venni az utat, mint belső kamera, de valahogy mellé kellene rakni (akár külön felvenni egy másik telfonnal és később összeszerkeszteni) a műszerfalat is, de legalább a sebességmérőt, hogy lássam, hogy hol mennyivel mentem.


A kormányra szerelhető telefontartókoat már nézegettem, de azok elfordulnak a kormánnyal együtt kanyarban. Létezik olyan, ami fixen marad? Vagy más ötlet? Szigetelőszalag megfogná a telefont a műszerfal előtt?


Új Daciáról van szó egyébként, nem egy versenyautó, de azért tud 130-nál is többel menni.



2018. jan. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Ne a műszerfalra tedd hanem a szélvédőhöz mint fedélzeti kamera!


Így ha összetöröd magad akkor fel lehet tölteni youtube-ra és jót lehet röhögni rajtad! :DDD

2018. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
DailyRoads Voyager - ingyenes alkalmazás telefonra. Én "dashcam"-nak használom. Beállítástól és memóriamérettől függ, hány percet tudsz felvenni. A felvételre (beállítástól függően) rögzít(het)i a sebességet, gps koordinátákat. Saját lejátszóval az útvonalat is kiadja neked (google maps alapra). Próbáld ki, szerintem egyszerűbb, mint két kamerával kínlódni.
2018. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejkamera. Vagy homlokra rögzített telefon.
2018. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

vegyél egy gorilla podot (pontosabban utánzatot)

eszkábád ra az anyósülés támlájára,onnan latszik a műszerfal is.

vagy valahogy begumipókozol egy triodot a hátsó ülésre 😀

2018. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, egész jó az a DailyRoads, hazafelé kipróbáltam. Sajnos a sebesség csak a saját lejátszójával jelenik meg a videón, ez még egy megoldandó probléma. Keresek majd hasonló appokat, biztos van, ami rámenti a videóra.


A fejkamera és az állvány elsőre nem tűnik annyira jó megoldásnak, de megnézem majd, hogy lehet beállítani a kocsiba, hogy látszódjon az út is, meg a műszerfal is.


A szövegértés hiányát pedig nem lehet viccel pótolni, pláne, ha nem is vagy vicces (#1).

2018. jan. 11. 08:51
 6/6 anonim ***** válasza:
A DailyRoads is rárögzíti a videóra a sebességet, csak eléggé el van dugva a beállítás. Fejből nem emlékszem hol van, egyszer beállítottam, azóta úgy megy. :)
2018. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!