Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Üdv! Hogyan lehet megtudni,...

Üdv! Hogyan lehet megtudni, hogy a hatóság nem vonta-e ki az autót a forgalomból? Márc-ban vettem egy autót, de az eladó nem létező lakcímet írt a szerződésre. Ráadásul ő januárban vette, de azóta nem íratta át.Van valami ötletük mit csináljak?Anikó

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
JSZP-n azt is meg nézhetted volna. Mert gondolom onnan tudod, hogy nem iratta át.
2021. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
97%
Kedves Anikó...az ötletem hogy készítse elő a torkát!Tekintve hogy az ilyen vettem valakitől egy autót ami nem is volt az övé,meg az adásvételi is érvénytelen és társai történetek ugyanis nem szoktak túl hamar,meg túl egyszerűen záródni.
2021. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rendszám alapján le lehet kérdezni.


Ha mulasztás miatt kivonták, akkor az adásvétel bejelentésekor visszakerül forgalomba.

2021. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát... Én azon is kattognèk nem e lopott. A nevèt legalàbb vàllalta? Vagy csak a címe ismeretlen?
2021. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
És neked mit mondtak az okmányirodában, amikor rendes állampolgárként határidőn belül át akartad íratni?
2021. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznosak voltak a válaszok. Köszönöm mindenkinek!
2021. máj. 4. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Mi is köszönjük az irónikus kommentet.

Ja, de valamelyik bukszádat ki kell nyitni (ha már ötletet kértél).

2021. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!