Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan sofőr aki látja,...

Van olyan sofőr aki látja, hogy én rápillantok a visszapillantó/középső tükörben? Ha igen milyen távolságból?

Figyelt kérdés

Mindig érdekelt, hogy van-e olyan jó a sofőrök szeme, hogy mondjuk egy 20-30-as araszolás közben vagy pirosnál állva figyelgetem, hogy mögöttem hogy jön a fenekembe esetleg ki ül a kormány mögött. És az előttem várakozó autósok esetében mindig kiszúrom, hogy csaj vagy pasi-e, általában azt is látom, hogy rám-rám pillant-e. Mivel eléggé esetlen, félszeg vagyok ezért lassú araszolásnál is óvatosan szoktam a tükörbe pillantani, nehogy valami elborult agyú BMW-s félreértelmezze ha azt látja, hogy őt nézem és elpattanjon vmiért az agya. Álló pirosnál meg aztán sose nézek hátra.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy egy jobb látással rendelkező sofőr, mögöttem max milyen távolságra szúrja ki, hogy nézem őt a középső tükörből?



2021. máj. 16. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
pasz... valamikor làtom besorolàsnàl hogylàtja az autómat,de sose èrdekelt, csak ha van valami.... pl megszűnik a sàv ès valakit be kel engedni...
2021. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológushoz kéne menned, előtte viszont egy napszemüveg megoldja a problémád.
2021. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Engem egyáltalán nem érdekel, konkrétan kik ülnek a körülöttem lévő járművekben. Így aztán soha nem is nézegetném őket a tükörből.
2021. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Én látom, ha engem sasolnak az előttem lévő autóból mondjuk a pirosnál állva. És én is hátra szoktam nézni a tükörből. De nem bámulok senkit hosszan, csak szeretem tudni, hogy ki van mögöttem.

A napszemüveg amúgy tényleg hasznos kellék, ha szeretsz nézelődni. :)

2021. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván látja aki nem vak. Ezzel a problémával meg irány a pszichológus.
2021. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt egy formàs csajszit megnèzek, mèg az utcàn is...
2021. máj. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
#6: ennyi...
2021. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös. Egy tetves postás a telefonját ßasztatva csorgott belém lámpánál, na azóta mindig nézem a mögöttem levőt amíg meg nem áll. Azért van a tükör, sőt kötelezően van a tükör.
2021. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 és akkor mit csinálsz ha nem áll meg? Kiugrasz és integetsz? Mert vagy átmész a piroson mert szerinted nem fog megállni (le a kalappal ha ezt amúgy te megtudod jósolni...) és akkor majd te mész bele valakibe, vagy vannak előtted és rábaxtál mert se előre se hátra
2021. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki úgy érzed beléd megy, hagyd. Majd a biztosítója szépen fizet. Hidd el, mikor látja a majom hogy szinte beléd megy, megijed az.
2021. máj. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!