Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mondanátok nektek bevált...

Mondanátok nektek bevált nyári szélvédő mosót? Vagy akár házi megoldást... valamit hozzáönteni plusszban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Újra itt a nyár, itt vannak a bogarak aminek egyrészt örülök mert rovarfotózás a hobbim, másrészt nem örülök mert 30km alatt pályán totál beterítik a szélvédőt és eddig nem találtam megfelelő mosószert.


Tescos felejtős, Lidl W5 felejtős, most vettem favoritot, még nem töltöttem bele de ettől sem várok sokat.

Volt hogy tescosba beletöltöttem fél liter Clin-t, amitől egy fokkal jobb lett, kevésbé maszatolta szét a bogarakat de még mindig nagyon rossz.


Néztem teszteket ahol volt, hogy 3000 forintos ablakmosó is megbukott, na most ennyit nem akarok kidobni az ablakon, ezért kérdeznélek titeket, hogy nektek mi vált be?


Köszönöm, szép napot! :)


2021. máj. 28. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tescosat használok. Lehozza a bogarakat. Igaz, hogy maszatol, hát akkor egy kicsit többet kell nyomni belőle a szélvédőre. Ha kétszer annyit kell belőle használni, viszont harmad/negyed annyiba kerül, mint valami márkás jó minőségű, még akkor is erősen megéri anyagilag. Ha 3000 forint miatt ennyire kétségbe vagy esve, akkor gondolom a pénz az szempont. Ha viszont a pénz mégsem érdekel és csak a minél gyorsabb tisztítás a lényeg, akkor meg olvasgass továbbra is teszteket, ahol nem rosszakról, hanem jókról írnak. Úgy tűnik nálad a teszt a fontos, nem pedig az, hogy neked mi működik a legjobban. Szerintem nem fogsz belehalni, ha kifizetsz 3000 forintot és nem lesz annyira jó. Ahogy mondani szokás, ez is olyan, mint a szex: amikor jó, akkor nagyon jó. Amikor rossz... akkor is jó. Szóval sok vesztenivalód nincs, ne tegyünk már úgy, mintha az életed múlna rajta.
2021. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam venni, amire rá van írva, hogy bogároldós nyári szélvédőmosó. Vegyél akkor autósboltban, ott biztos lesz.
2021. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
OMV kúton vettem 4 literes mosót kb. 1 hónapja, szerintem egész jó.
2021. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én au auchanben vettem, zöld színűt, bakker ilyen rossz ablakmosóm még nem volt, tiszta zsíros lett a szélvédőm, én is keresem "az igazit"
2021. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lári-fári...a legjobb a valódi esővíz, amit otthon hordóba gyűjtesz. Nem maszatol, nem teszi tönkre a dukkót,de ha kevesled a tiszta vizet, akkor egy csepp illatos JAR mosogatószer mehet bele(de csak nagyon picike, mert ha sok, akkor kicsit habzik)
2021. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt egy nagy Totalcar szélvédőmosó összehasonlító teszt(keress rá neten), ott a Prelix jött ki győztesen. Én azóta azt használom, és maximálisan elégedett vagyok vele. Az Obiban szoktam venni.
2021. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem halok bele a 3000 forintba de feleslegesen sem szeretem kidobni a pénzt..


Utolsó: Ez lenne az a Prelix? Ilyen olcsó lenne?


[link]

2021. máj. 28. 20:21
 8/16 anonim ***** válasza:

6 vagyok.


Igen, ez az.

2021. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nem is drága, ki fogom próbálni :)
2021. máj. 28. 20:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Úgyis végül beletörődsz, hogy bogaras a szélvédő.
2021. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!