Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mondanátok nektek bevált...

Mondanátok nektek bevált nyári szélvédő mosót? Vagy akár házi megoldást... valamit hozzáönteni plusszban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Újra itt a nyár, itt vannak a bogarak aminek egyrészt örülök mert rovarfotózás a hobbim, másrészt nem örülök mert 30km alatt pályán totál beterítik a szélvédőt és eddig nem találtam megfelelő mosószert.


Tescos felejtős, Lidl W5 felejtős, most vettem favoritot, még nem töltöttem bele de ettől sem várok sokat.

Volt hogy tescosba beletöltöttem fél liter Clin-t, amitől egy fokkal jobb lett, kevésbé maszatolta szét a bogarakat de még mindig nagyon rossz.


Néztem teszteket ahol volt, hogy 3000 forintos ablakmosó is megbukott, na most ennyit nem akarok kidobni az ablakon, ezért kérdeznélek titeket, hogy nektek mi vált be?


Köszönöm, szép napot! :)


2021. máj. 28. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mindig a legolcsóbbat veszem aztán van a kocsiba az a szivacsos törlő azt bevizezem aztán letörlöm. Faxom kisérletezik.
2021. máj. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én vagy télit használok vagy pedig a vízbe teszek mosogatószert és tökéletes.

Nem kell azt hinni hogy amit árulnak az valami különleges lenne.

2021. máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szakado esoben lejon pl 120szal a palyan... mas nekem nem segitwtt
2021. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azért nyáron az ember nem akar 50 kilométerenként megállni pályán bogarat mosni szivaccsal :D


Feljebb már írták a Prelix-et, azt kipróbálom ha sikerül valahol szereznem.

2021. máj. 29. 17:11
 15/16 anonim ***** válasza:

14es

Pedig nincs más választás. Illetve van, úgyis fogod hagyni a francba az egészet, meg kell szokni, hogy a bogarakat bámulod ilyenkor.

2021. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Le kéne cserélni a lapátokat, én télit használok most (320 forint volt a 4 liter leárazva), és egy bogár nincs a szélvédőn
2021. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!