Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nugati felüljàró deàk tèr...

Nugati felüljàró deàk tèr között buszsàv hasznàlata?

Figyelt kérdés
ahogy lejövök a felüljàrón a bank utcàba fordulva, mikor hasznàlhatom kressz szerint a külső buszsàvot. ha utca nevet írtok màr az is jó. köszönöm
2021. júl. 1. 10:35
1 2 3 4 5
 11/41 MGéza ***** válasza:

"nem megyek vègig rajta.... a bank utca előtt van egy kis utca utànna szoktam besorolni, mert ott lehet jobbra fordulni. azt nem tudom hogy az előtte pèvő utca milyen irànyú. mert ha oda befordulhatok akkor eddig is jól csinàltam."

Nem csináltad jól. A kanyarodásra felkészülés miatti ráhajtás a busz sávra nem azt jelenti, hogy a következő lehetőségnél úgyis jobbra megyek, tehát addig használhatom. Csak, ha az útburkolati jelből vagy a besorolás rendjét előrejelző táblából ez következik, csakis akkor és nem előbb.

2021. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
a mellettem levő sàvot igen, de a külsőben úgy festett hogy a busz felirat sàrgàval ki van x elve.... bocsànat de ezen a szakaszon nem igazodok ki.... ennyire....
2021. júl. 1. 12:19
 13/41 A kérdező kommentje:
mèghozzà a nagysàndor utcànàl. a tàblàra nem emlèkszem hogy milyen...
2021. júl. 1. 12:23
 14/41 A kérdező kommentje:
talàn a külsőre fehèr alap piros szèl trollit jelez?emlèkezetből
2021. júl. 1. 12:26
 15/41 MGéza ***** válasza:
Nincs külön trolli vagy buszsáv. Mindkettő tömegközlekedési jármű, egy elbírálás alá esik. Amúgy meg ott a kerékpár jelölés is, tehát már csak az miatt sem hajthatsz végig rajta, még két utca közötti rövid szakaszon sem.
2021. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

aaaaham...

valaki leírja aki okosabb nàllam, hogy ha ő fordulna rà akkor azt hogyan tennè?

2021. júl. 1. 12:38
 17/41 A kérdező kommentje:

az a gond hogy az egy behajtani tilos tàbla trolli kèppel...

a biciklisàv meg nem zàróvonalas....

2021. júl. 1. 12:45
 18/41 A kérdező kommentje:
2021. júl. 1. 12:48
 19/41 A kérdező kommentje:
èsez az utca utàn egyből ott a bank utca, ès kerèkpàr sàvot èn nem làttam busz jelzès àt van húzva sàrgàval... ez az ami bezavar engem
2021. júl. 1. 12:50
 20/41 A kérdező kommentje:
(ès ez busznak behajtani tilos
2021. júl. 1. 12:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!