Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyha kerékpárút helyett a...

Hogyha kerékpárút helyett a gyalogosok között tekerek de biztonságosan az engedélyezett?

Figyelt kérdés
kezdő kerékpáros vagyok és nem szeretném ha elütne egy autó. valamint jogosítványom sincs
2021. júl. 12. 11:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon meglepődnék, ha a járdás statisztika-elmélet igaz lenne, mivel ott kezdődik a dolog, hogy ha ott történik egy kisebb incidens a kutya nem fog rendőrt hívni.
2021. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Alex Fly ***** válasza:
16%

@19: miért, nincs? Az említett könyv forrásait megnézted?

Ha többet szeretnél, a cm oldalára egy rahedli ezzel kapcsolatos bejegyzést is feltettek, linkelve a tanulmányokat. De körülnézhetsz a kerekparosklub.hu-n illetve a rendőrség, ksh, ecf, stb. weboldalain is.

2021. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
16%

#22 eleve könyvre szerzővel, kiadás évével, oldalszámmal hivatkozunk.


Nemrég bementem egy antikváriumba, hogy megtaláljak egy példányt a szererett gyermekbibliámból. Ott volt ugyan, de másik szerzőtől, más terjedelemben, stb. Utána interneten találtam vagy egy tucat különböző könyvet, könyvenként több kiadást. Amit te mondtál, az kb olyan, mint hogy a newtoni fizika a legmodernebb. Nézd meg, itt van a fizika könyvben.

2021. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Alex Fly ***** válasza:
33%
@23: na akkor ha esetleg akad olyan, aki nem tudná, a Bicajoskönyv szerzője Dr. Nagy Sándor. A kiadás évét meg oldalszámot ne akard, hogy így kapásból rávágjam. Leveszed a polcról és megnézed...
2021. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
53%
#24 Gondolom neked megvan a könyv, tehát te is le tudod venni és megnézni. Ha nekem kell megnéznem, el kell olvasnom az egész könyvet, és ha nem találom akkor majd jön az hogy biztos korábbi/későbbi kiadás, nem figyeltem, hiányoztak a lapok, összeragadtak a lapok. Szóval forrás továbbra sincs. A rendőrségi statisztikákat meg már szintén be tudtad volna linkelni ha léteznének.
2021. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Alex Fly ***** válasza:
0%

@25: ez egy alapmű, amelynek minden kerékpározó könyvtárában ott a helye. De ha te ez alól kivétel lennél és fogalmad sincs, miről beszélek, itt megtalálod:

[link]

Innentől nincs több kifogás!

2021. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#26 igen, ez egész jó, mert kereshető, majd meglátom megtalálom-e benne az alapvető kulcsszavvakkal. Ha nem, akkor természetesen szükséges lesz az oldalszám is.
2021. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Belenéztem a könybe, jónak tűnik egyébként, de szükség lesz az oldalszámra.
2021. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Alex Fly ***** válasza:
@28: az oldalszám ott van a lapok alján, ott keresd...
2021. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szóval forrás az nincs. De köszi a könyvajánlót. ;)
2021. júl. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!