Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Berki 2 évet kapott 4 évre...

Berki 2 évet kapott 4 évre felfüggesztve. Milyen hatással lesz ez a büntikultúrára?

Figyelt kérdés

Szegényke mehet majd busszal vagy biciklivel. Nade milyen hatással lesz ez a szemétkedős büntizgetőkre? Még szemetebbek lesznek, vagy meggondolják?


Bár szerintem nincs még vége, fellebbezgetősdis játékot fognak játszani.



#Berki #büntetőfékező
2021. júl. 13. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

szerintem legalább minimális elrettentő erőt jelent, mert oké hogy aki ilyet csinál, az eddig is tojt nagy ívben a dolgokra, de ez azért egy szépen bemutatott és végigkövetett büntetőper és priusz, amit látva páran azért csak elgondolkoznak, hogy mégsem kéne annyira... talán...

főleg hogy mert egy lepukkant hülyegyerekautóval büntetőfékező random senki pénztárcája azért jobban meg fogja érezni egy ilyen menetnek a hatását

2021. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon háborodtam fel, hogy milyen indokokkal kérték az enyhítést.. Mert a felesége várandós, mert a felesége hamarosan keresőképtelen lesz..


Tehát magyarán a gyerek miatt ússza meg a börit, a felesége meg rohadtul nem keresőképtelen a temérdek insta reklám miatt.


Illetve megnézném ha egy halandó ember erre hivatkozna a bíró előtt, mennyire röhögnék körbe, más ilyen helyzetben (ennél rosszabb) lévő anyukát rohadtul leszarjak, apa megy börtönbe oszt csókolom..ráadásul itt már félrevezetést is fel lehetne vetni mint bűnt nem?

2021. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az ügyész súlyosbításért fellebbezett, Berki Krisztián pedig három nap gondolkodási időt kért. Az eljárás első fokon befejeződött.
2021. júl. 13. 11:33
 4/21 A kérdező kommentje:

A gyerekkártya-dolgot a bíró külön is kiemelhette volna, ha már bedobták a szokásos terelésként, hogy súlyosbító körülmény a mellette utazó tehes nő.


Ha meg nem látta a tükörből a buszt, akkor a bentli vagy közlekedésre alkalmatlan, vagy berki alkalmatlan a közlekedésre, ha nem tudja beállítani, vagy az általa megelőzött buszról nincs tudomása.

2021. júl. 13. 11:37
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Úgy beszéltek erről, mintha ennek lenne számunkra jelentősége. Ő 2 évet kapott 4 évre felfüggesztettre. Te nem ezt kapnád. Számodra jelentéktelen, hogy ő mit kapott, mert te nem vagy gazdag befolyásos celeb.
2021. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az igazságszolgáltatás megcsúfolása az egész. Már az, ahogy eljutottak idáig is. A morált csak tovább fogja rontani.
2021. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Dutyi lesz a végén úgy néz ki mindenképpen. :))


Az eljárás első fokon befejeződött, de nem maradunk Berki-ügy nélkül, hiszen folyamatban van az a Kuna Tibor nevéhez is köthető áfacsalási ügy, amelyben Berki Krisztián már elismerte bűnösségét. Akkor egy év felfüggesztettet kért rá az ügyészség kamuszámlák befogadása miatt.

2021. júl. 13. 12:42
 8/21 anonim ***** válasza:
Normális országban már csak azért pénzbüntetést kapott volna, hogy képes volt azt hazudni, hogy nem látta a buszt, amit előtte előzött meg és aminek dudált, amit a buszsofőr viszonzott... Az én pofám ég, hogy hol élek.
2021. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#7 "Dutyi lesz a végén úgy néz ki mindenképpen"

Szerintem sajnos nem, de remélem én tévedek és neked lesz igazad.


#8 Nem beszélj hülyeségeket, a gyanusítottnak mindenhol joga van hazudni.

2021. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9

[link]

Mesélj még!

2021. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!