Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez igy nem oké, szerintetek?...

Ez igy nem oké, szerintetek? (buszsofőr)

Figyelt kérdés

Annyira utalom mikor felszallok egy buszra es a sofőr keptelen 5 masodpercet varni hogy leuljek. Megnyomja a gazt mint az allat es kapaszkodjon aki tud, ahova, a gyengék meg hulljanak.


A fő lenyeg amiert írok hogy balszerencsémre egy ilyen cselezés miatt ugy megfejeltem a fémcsovet hogy pukli nőtt ra es epp hogy nem szakadt fel.

Tavkozlekedesrol van szó.



2021. júl. 16. 15:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30-asra: de ha mondjuk magas ?
2021. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
48%

azt tudtad, higy ha van èrvènyes menetjegyed, bèrleted, biztosítva vagy. Tehát jelzed hogy megsèrültèl, rebdőr hívása, látlalat, ès a bkk fizet... ha tènyleg így volt.

(velem nem törtènt ilyen, a biztosítás az tuti, a többit majd a nállam okosabb emberek leírják)

2021. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
33%

Még annyi jutott eszembe, én már többször is hozzászóltam, hogy


a busz az egy szolgáltatás, amiért fizettél, amit megvettél

tehát pl egy taxis is szokott lenni tekintettel az utasaira, a busz ugyanaz kb, csak több utassal.


remélem,jót írtam.

2021. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Hintalow ***** válasza:
100%

Èn is annak a hìve vagyok, hogy figyeljen az utasokra, amennyire csak lehet.

DE sokszor nem könnyìtik meg a dolgot, rohan, az utolsó pillanatban felugrik, ám az ott lèvő üres ülès nem tetszik neki. Neeeem, ő mar kinèzte a busz vègèben lèvőt , ès kapaszkodas nèlkül nekilát átverekedni magát az egèszen, hovy a tökèletes ülőhely boldog tulajdonosa lehessen :)

Erre már nincs idő sehol sem

2021. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
74%

Summázva:

Ha 30 utasból 5-8-10 elesik odaveri magát, megrándul a kapszkodó keze akkor asofőrt felelősségre vonják.

Ha ugyan abból a 30 utasból 1(!) fejeli meg a fémcsövet, akkor valószínű egyedül ő a hunyó.

2021. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!