Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem indexelnek?

Miért nem indexelnek?

Figyelt kérdés
Minden héten, naponta is kifogok ilyen agyament sofört, és persze, hogy nagymenö autóval jár vagy pedig az esetek 90% furcsamód: BMW-vel. Körforgalom kilépéskor, sávváltáskor nem használnak indexet. Most az ilyen vagy buta, vagy nem tud annyi mindenre oda figyelni =mert lehet mobilozik is közben) _ de ez egy másik idegesítö téma- hagyjuk ....., és akkor lusta. vagy mi az oka ennek???? Baromira idegesítenek az ilyen soförök. Ás jön hogy beléjük menjek 100-zal ilyenkor. de nem tudom megtenni sajnos :D

2021. aug. 13. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Szándékosan csinálják, tehát vagánykodnak
Nem terjed ki több dologra a figyelmük, ezért elhalasszák
Ezek mind megbuktak párszor a vizsgákon, és ez lett az eredmény
Vagy pedig egyszerü lustaságról van szó
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Lusták.

De szerintem menj el a dokihoz bogyóért mert így agyvérzést fogsz kapni, plusz az sem jó az utakon ha valakinek cérnák az idegei.

2021. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes, nálunk ilyeneket szakadt Swiftekkel csinálnak, nem BMW-kkel...
2021. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Énközpontúság van. Kb ez a kérdés játszódik le az agyukban: Minek fáradozzak az indexszel, ha Nekem semmi előnyöm nem származik belőle?
2021. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Speciális neveltetésű, figyelemzavaros egyének.

Általában nem a visszahúzódó, introvertált c++ fejlesztők vezetnek így.

Ilyeneknek komolyan nem kellene jogosítványt adni, annyira torzult a személyiségük.

2021. aug. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MGéza ***** válasza:
42%

Körforgalomban általában egyenletes sebességgel halad mindenki, nem jár jelentős sebességváltozással ha kilép, csak irányváltással, itt még azt mondom, némileg elnézhető, amolyan szokás. Sávváltásnál már kimondottan veszélyes dolog.

A BMW-s csinálja meg amolyan tévhit, általánosítás. Suzukis ugyanúgy megteszi.

Az indexet persze előírásosan használni kell, főleg ha forgalom van. Sokan viszont ténylegesen nem állnak neki babrálni vele ha nyílt úton, gyér forgalomban vagy konkrétan magányosan haladnak és úgy váltanak sávot, vagy kerülnek ki egy kerékpárost. Ez egyszerű lustaság persze, meg van olyan is aki attól tart, hogy úgy felejti.

2021. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Muszáj mindennap kiírni egy ilyen hisztis kérdést? Komolyan ezt már direkt csináljátok, hogy ezzel a baromsággal valamelyik hétvégi unatkozó fárasztja a másikat.


Szerintem meg te vagy buta és együgyű az úton. Biztosra veszem, hogy vagy nyugdíjas vagy, vagy rutintalan vagy, esetleg nem rég szerezted a jogosítványt. Én meg az ilyeneket küldeném el egy alapos pszichológiai vizsgálatra, ugyanis neked a kocsiban nem a vezetőülést kellene megcélozni.

2021. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Akkor a tökömnek olvasgatod utolsó ezeket a szájba kúrt kérdéseket állandóan. Te ugyanolyan vagy mint ezek a kérdezők, hétvégén idejössz nyígni, hogy miért lett kirakva a kérdés.
2021. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 na igen egy újabb feszült, frusztrált ember. Mindenki leírhatja a saját véleményét ez nem tilos, szerintem neked kellene bevenni egy nyugtatót és megkímélni magadtól a többi embert. Minden sokkal könnyebb lenne az ilyen szerencsétlenektől.
2021. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük a jó oldalát: ha azt hiszed, hogy a te munkád a legfeleslegesebb a világon, gondolj azokra, akik a BMW-kbe szerelik az indexlámpákat.
2021. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as mindenki kiírhatja a saját kérdését az se tilos. Te vagy az elmebeteg egyébként, undorítóak a kommentjeid, meg te is.
2021. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!