Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapest belsőbb részei...

Budapest belsőbb részei mennyire biztonságosak éjszaka egyedül?

Figyelt kérdés
És a tömegközlekedés éjszaka egyedül mennyire az?

2021. aug. 16. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Mióta Karácsonyék és az összes balliberális polgármester

csökkentette a közterületfelügyelet támogatását,

a hajléktalanokat kiterelték, miszerint "joguk van ahhoz,

hogy az utcán lakjanak", tele van a koldusmaffiával,

dorgosokkal, kéregető, erőszakos hajléktalanokkal.


Tarlósék ezt felszámolták. Karácsonyék visszahozták.

Ne bóklássz éjszaka a Belvárosban sem, főleg egyedül,

mert megint nem biztonságos.

Ez van.

2021. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Oh yeah, kijárási tilalmat vissza és minden gond megoldva.
2021. aug. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szívesen bóklásznék, de nem szeretnék teljesen ,,antiszociális'' lenni egyetemen. :/
2021. aug. 16. 01:34
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem leszel az attól, hogy nem "azon" a szinten szocializálódsz, csak mert az a csordaszellem.
2021. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első szépen felmondta a propagandát, amúgy Budapest tökéletesen biztonságos még európai mércével mérve is, a belváros pláne. A tomsgkozkekedes is.


Előbb fog beléd kötni egy részeg értelmiségi bulis társaság, mint a fideszbirka által vizionalt csovesek..

2021. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetően este sem kell félned. Azért az aluljárókat ha van rá lehetőséged érdemes egyedül elkerülni, de a nagyobb csomópontokon éjjel is találsz embereket.

A tömegközlekedéstől sem kell különösebben tartani. Ide is érvényesek az alapvető szabályok, hogy nagy értéket ne mutass és nem lesz gond

2021. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Budapest abszolút biztonságosnak számít, nincs mitől félned egyedül sem, rengeteg lány is mászkál egyedül este. A belső részeken éjjel is elég sok ember van az utcán, ami nem kedvez egy potenciális támadónak. Tömegközlekedési eszközök egyre nagyobb része már be van kamerázva, ott sincs ok a félelemre.

Ennek ellenére azért érdemes figyelni és a balhés embereket elkerülni nagy ívben.

2021. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Vannak problèmák, amibe van verekedès rablás, kissebb atrocitások. Ez mindenhol jelen van, pesten picit több a nagyszámok törvènye miatt. 10 èv alatt 3 atrocitásom volt, semmi nagyobb. Nyugodtan járj el, ha lány vagy akkor esetleg valaki hazakísèr, vagy ha nincs akkor fogsz egy taxit, ès biztos haza fogsz èrni...
2021. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem eddig meg voltak a negatív feltételezéseim 1-2 környéről Pest belsőbb részeinél.


Pl.: 8, 9, 7 kerület egy része, és a 10. kerületről + Hős utca.


Amióta Netpincéren futárkodok konkrétan mindenhol jártam. Olyan utcákban is ahova autóval sem mertem volna bemenni korábban, most pedig biciklivel vagy gyalog és még az ottani házakban is voltam.


Pl.: Hős utcába vittem rendelést. Pont előtte kaptam meg az első durdefektemet és lekellett raknom a biciklit az utca bejáratánál. Besétáltam. Nappal teljesen normális volt, picit sem ijesztő.


Este is jártam elég rossz környékeken és soha sem voltam igazi veszélyben.


Jártam első ránézésre omladozó falú, grafitis házban ahol ordibálnak a cigányok és majd besza--tam, de jó élményem van onnan is. A vevővel picit beszélgettem. Mindenki aranyos volt.

(Persze több ilyen helyen voltam. Többnyire semlegesek az tapasztalataim)


A valóság szerintem az, hogy nagy valószínűséggel sehol sem fognak megtámadni és megölni (vagy csak kirabolni) akár este sem.


CSAK van 1-2 környék ahol jóval nagyobb az esély rá, de ott sem garantált. Sőt szerintem sokkal nagyobb eséllyel semmi sem fog veled történni, minthogy akármilyen konfliktusba kerülnél.


Kb minden este már 2 hónapja ezeket a környékeket járom biciklivel (és gyalog az utolsó métereket) és eddig még csak be sem szoltak. Konkrétan 1 negatív jelzőt sem mondtak vagy akartak velem akármit kezdeni.

2021. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9# Vagyok.


Az igazán belső részek meg aztán főleg biztonságosak, főleg ahol sok ember van.

2021. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!