Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tudok tenni ebben az...

Mit tudok tenni ebben az esetben? Az életem veszélyben forgott!

Figyelt kérdés

Tegnap este mentem haza vendégségből, kora délelőtt ittam pár felest de reméltem hogy már nincs bennem mivel késő este volt. Eleve nagyon félek vezetés közben de elkezdtem haza vezetni, elég lassan. Minden autót elengedtem, betartottam a sebességet, többször is ellenőrzitem hogy égnek-e a lámpák stb.

Aztán kiértem a városból, és rámentem a 10-es útra ahol elég gyér volt a kivilágítás és már abszolút nem éreztem magam biztonságba ezért csökkentettem a sebességet. Autóztam hosszú percekig , már kezdtem elég nyugodt lenni amikor megláttam azt hátulról a tükörből hogy egy fénypár nagyon nagy sebességgel közelít aztán megáll közel hozzám. Az út nedves volt és én nem éreztem jól magam.

Aztán még rosszabb történt. Azt láttam hogy villog rám hátulról aztán pedig felkapcsolta a reflektort. Akkor tanító jelleggel megnyomtam a féket hogy lássa a féklámpám villanását és viselkedjen udvariasan az úton!

A következő pillanatban hangos motor zúgást meg kerékcsikorgást hallottam , olyan hang volt mint mikor bekapcsol a turbó dízel és azt láttam hogy egy fekete bmw előz engem és direkt milliméterekre közel ment hozzám és egy vonalba maradt velem hát annyira megijedtem és dühös voltam hogy a torkomban dobogott a szivem és teljesen le fagytam. Záróvonalon előzött. Mikor elém került és már elég messze volt akkor elkezdte nekem villogtatni a féklámpáját meg valamiért felvillantotta a vészvillogót (ezt amúgy nem értem???) aztán megint hallottam azt a nagyon rossz és hangos motor hangot és olyan gyorsan eltűnt a bmw hogy elszámoltam 3 ig már nem láttam. Volt egy zebra ott se lassított le.

Szörnyű sebességgel mehetett.

Nagyon rémült és ideges voltam , félre kellett állnom és 15 percig levegőztem mert vert a szivem és szorított a mellkasom!

Ez volt életem leg rosszabb élménye.


Azóta nem merek autóba ülni és már vagy 10x hálát adtam az Istennek hogy megmentette tegnap az életemet + elkezdek másképp élni mert hálával tartozom ezért az Úrnak hogy nem hagyott veszni.


Viszont mit tudok tenni?


Ilyen gyilkosviselkedést én az úton nem tolerálok.

Ilyen barmok vannak az úton??

Ide jut az ország? Azonnal jogosítvány elvesz!



2021. nov. 13. 14:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak meg tudom erősíteni, hogy add le a jogsit és vezessen helyed más. Hidd el, nem mindenkinek való a sofőrködés. Egy hasonlattal élve olyan, mintha villanyt akarnál szerelni, van valami alap tudásod, de mégis úgy állsz neki, hogy fingod nincs róla és kérdezgeted a szakikat, mert bizonytalan vagy magadban. Aztán egyszer majd agyoncsap az áram, csak akkor már nem fogod mondani, hogy talán ahhoz a területhez nincsen elég készséged, jobb lett volna hivatásos szakemberre bízni.
2021. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Büntetőfékeztél egy bmw előtt? Mégis mit vártál? Ha levideózott, te kerülhetsz bajba. Szerencsére a büntetőfékezés már elég komoly bűncselekmény-kategória. Abba is hagyták, helyette úgy előznek, hogy közben oldalt lelöknek az útról, mert ugye oldal-kamerák még nincsenek. De észrevettem, és nemsokára szerelek egyet balra.

Bocs, de az írásod alapján veszélyesebb vagy, mint egy bmw-s. Kiszámíthatatlan, bizonytalan sofőr, egy random autóban. A bmw, audi, mercedesz kategóriát legalább messziről kiszúrja az ember, de te meg olyan vagy, mint az aknamező! Ráadásul még ittál is előtte-én nem kockáztatok meg hasonlót. Ha véletlenül balesetbe keveredek, és nem is vagyok hibás, de nyomokban alkoholt tartalmaz a vérem, máris mehetek a törvényszékre.

Minek van autód? Miért nem mész pszichológushoz?

2021. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!