Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt vizsgám vezetèsből ès...

Volt vizsgám vezetèsből ès nem sikerült mert annyira szèt izgultam magam, nem sokára megint lesz ès nem akarom hogy megint hogy meg bukjak az izgulás miatt?

Figyelt kérdés
Valami gyógyszer esetleg? Vagy valami mert nagyon izgultam rendesen rezzegtem, de amikor nincs tètje akkor ilyes mi nem jön elő.

2022. jan. 2. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Gyógyszer persze, hogy aztán még balesetet is okozz! Nem kell izgulni, semmi egyéb. Az oktató is és a vizsgabiztos is emberből van. Én 2X bújtam. Az első kettőnél én is szétizgultam magam, meg is lett az eredménye. A harmadikra már úgy mentem, hogy lesz ami lesz, lesz**on, és tessék. Minden további nélkül én voltam az első azon a napon, akinek sikerült.
2022. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bújtam = buktam (hülye szójavító program, gyűlölöm)
2022. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!