Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kamionsofőrök! Ti nem féltetek...

Kamionsofőrök! Ti nem féltetek/izgultatok kicsit az első önálló utatokon?

Figyelt kérdés
Nem volt bennetek ez a "Mi lesz ha...?" érzés?

2018. nov. 1. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

De, kicsit izgultam...az első utam mindjárt négyezer kilométeres volt..a többi már nem volt vészes.


az igaz, hogy két nyelvet beszéltem...mert a' nélkül problémás...

2018. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Benned is kell, hogy legyen, egy kicsit mindig, az mutatja, hogy ember vagy és érzed a felelősséget, a feladat súlyát.
2018. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

A két nyelvnek semmi köze a vezetéshez.

A legtöbb fel és lerakóhelyen olyan vendég munkás robotol hogy olyan nyelv nincs is a vilàgon se.

Én egyébként kb 10 év tgk vezetés utàn lettem kamionos így nem sok izgalom volt.

2018. nov. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtudás megkönnyíti az életedet. Én is izgultam , de ez természetes.
2018. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szarrá izgultam magam végig :D De csak az első út ilyen.
2018. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!:))
2018. nov. 1. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
hat nemtom, en 3 ev utan is izgulok ha pl parizs belvarosaba kell menni... sot, mivel mindig mas helyre megyek igy nem nagyon tudok halal nyugodt lenni, meg az uton is mindig elore kell tervezni.es a szituaciokat futtatni a fejedben... vagy lehetsz az is aki pont belexarik, felrakja a labat az ablakba es ugy vezet, aztan ha lesz egy elso durrdefektje akkor majd csak pislog hogy a szembe savba talalja magat hirtelen :D
2018. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egyedi kamionszőnyeg válasza:
nem soha nem volt ilyen
2018. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!