Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerinted is gyorsított...

Szerinted is gyorsított eljárással kéne a büntetőfékező elmebetegeket súlyosan megbüntetni?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaporodtak az agyhalott büntetőfékezések, amik életveszélyesek!

Ez emberölési kísérlettel ér fel!!!

Szerinted is ennek megfelelően kéne büntetni ezt a beteges közúti akciót?



2022. jan. 30. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez nagyon súlyos bűncselekmény,
Nem, ez csak szabálysértés
Csak pénzbüntetést
Jogosítványbevonás 5 évre, és 5 millió bünti
Örökre eltiltás a vezetéstől
Majd elintézik "okosban"...
Börtönt nekik
Börtön + pénzbünti
Börtön + pénzbünti + jogsibevonás
egyéb (leírom)
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Jogi szempontból szándékos bűncselekmény.

Szerintem az ilyen ember mentálisan alkalmatlan a közösségi életre. Ezért végleges jogsielvételt tudom csak elképzelni, ha kellően bizonyított.

2022. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Megérdemelné hogy ki rántsák a kocsiból és jól megverjék. Vezetésre alkalmatlan az ilyen.
2022. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Jogsit elvenni azonnal. Még ha nem is örökre de legalább egy 3-5 évre. De ez fixen így kéne elgyen, büntetőfékezett, onnan nincs semmi egyezkedés, jogsi repül. Aztán ha lenne pár ilyen eset az országban utána lehet már meggondolnák magukat, hogy ezt kockáztassák-e.
2022. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Amugy ez a buntetofekezes is onnan indult el hogy nemelyik f.szszaju rendor civil kocsival direkt fekezgetett az ember elott hatha belemegy, letudja-e reagalni. Aztan az autosok is elkezdtek ezt jatszani hisz jogszabaly szerint "nem tartott kovetesi tavolsagot". Persze sok egyeb ellene szol de ezen vannak. Es most meg ez van hogy az ilyen idiotak is buntetofekeznek mert neki akkor is neki van igaza es ha bele megy a masik akkor is neki lesz igaza mert osszetori a kocsijat. Tenyleg meg erdemelnek hogy orokre elvegyek a jogositvanyukat meg kapjanak egy jo nagy buntetest (mert sokan jogsi nelkul is vezetnenek).
2022. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
4 szép mese
2022. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Valahol minden elkezdődik. Én így vettem észre. Még a jó gyurcsán korszakból mikor a rendőröknek mindent lehetett és meg fasszopoztak is az emberrel.
2022. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
#5 Tényleg ez ment amit a 4-es írt, és nem nem mese.
2022. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!