Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezik a valóságban is ilyen...

Létezik a valóságban is ilyen forgalmi irányító lámpa?

Figyelt kérdés

Már régen másik filmbe is láttam, de konkrétan a - Segíts,mumus! - című filmbe a jelenet : [link]

Ha nem indulna a pár másodperces jelenet le is lehet tölteni, de le is írom:

Pirosból zöldbe megy át a lámpa sárga nélkül pedig ott a helye a sárga lámpának is.



2022. márc. 17. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amúgy tessék, itt an az osztrák lámpaműködés.


https://www.youtube.com/watch?v=dnmarj_TWDc

2022. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mindig azt emeled ki a válaszomból ami neked tetszik amibe bele tudsz kötni (vagy lehet nem egy hozzászóló vagy, mert ez se derül ki biztosan). Feltételes módba írok arról hogy ilyen lámpa van erre azt a választ kapom, hogy nem tudom értelmezni a 6-os választ, utána pedig azt hogy a filmjelenet szerintem hiteles példa meg egy hülye olvasnivalót linkelsz a filmekről. Nem véletlen írtam feltételes módban, idézet magamtól "ha van ilyen a valóságban is".


A sok offolás után a kérdésre várom mostmár a választ.

2022. márc. 17. 15:10
 13/18 anonim ***** válasza:
Olaszországban is a piros után egyből a zöld következik, majd sárga és piros. Írországban is így van.
2022. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
12: remélem, toppantottál is... :)))))
2022. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

> "Nálunk is létezik ilyen, de csak gyalogosforgalomra."


Az sem ilyen, mert váltás előtt villog a piktogramm.

2022. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
EZ olyan mintha lenne ott sárga lámpa is vsak nem működik.
2022. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A video Las Vegasban keszult. Eszak-Amerikaban a piros utan egybol zold jon. Nem jelez a sarga a piros utan. Ugy tunik, Uj-Zeland is ugyanez a kategoria: [link]


Nincs olyan, hogy a piros es a sarga egyutt eg.

2022. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kizárólag a 21:49-es válaszadónak köszönöm aki kivételesen itt a kérdésemre válaszolt.
2022. márc. 18. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!