Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek volna értelme egy...

Szerintetek volna értelme egy ilyen biztonsági rendszernek?

Figyelt kérdés

Gyorshajtás olyan módon való megfékezésére gondoltam, hogy az autókba gps alapú sebesség mérés, meg helymeghatározás lenne, tehát lehetne tudni, hogy hol mennyivel mehet az autó.

Itt jön a lényeg, ha sokkal többel megy az autó, tehát 50km/h helyett mondjuk 90km/h-val, az autó elkezdene a szellőzőrácsokon keresztül egy borzasztóan erős bűzt árasztani, ilyen dögszag félét.

Ha visszalassít, abbamarad a bűzárasztás.


A bűz, palackokba lenne tárolva, kiiktathatalan módon, ha valakinek kifogy a bűzpalackja, másikat kell vennie, 1.000.000Ft egy új bűzpalack.


És ha nincs a bűzpalackban gáz, nem is indítható a kocsi.


2022. ápr. 29. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Semmi értelme. Egyébként meg kitalálták már ennek a karbantartást nem igénylő módját; ha túlléped a sebességet hangjezlzést ad, sőt olyan is van, ami konkrétan visszalassítja az autót és csak nagy gázra gyorsul az engedett fölé (persze közben folyamatosan sipákolva)

1-2 év és minden új autóban benne lesz

2022. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ekkora butaságot is rég olvastam már. Az elején azt hittem hogy valami értelmesebb lesz pl GPS alapján vissza fékez a kocsi de nem. Úgy marhaság ahogy van.
2022. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon pár hét múlva már parfümmel lenne töltve, és autó illatosítónak használnák.
2022. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem több kérdést ne írj ki az idén már!!
2022. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!