Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szoktál büntetőfékezni?

Szoktál büntetőfékezni?

Figyelt kérdés
Itt lehetsz őszinte, névtelen a fórum.

2022. máj. 14. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, rendszeresen, nem maradhat megtorlatlanul a másik hülyesége.
Soha nem tettem és nem is tennék ilyet, hiszen még a saját és járművem épségét is kockáztatom.
Volt már rá példa, de nem vagyok büszke és nem is akarom többet.
Nagyritkán, ha a másik megérdemli.
34 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktam. Nekem van más örömforrásom is az életben.
2022. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Nyakamba lihegő letoló barmokat, de nem fékkel, csak gázelvétellel.

Ha nem veszi észre magát, visszakapcsolás + gázelvétellel.

A felvillanó féklámpánál ijesztőbb, ha hirtelen csak úgy lassulni kezd az autó.

2022. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem csinálok ilyet, esetleg ha úgy van, rálövök egy maroklőfegyverrel az ablakból menet közben…

Viccet félre téve, aki hülye, az nem lesz attól okosabb, ha életveszélyes helyzetbe sodrom magunkat, illetve ettől én még lejjebb süllyedek, mint az adott illető!

2022. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoktam. Én is ugyanúgy mint a #2-es...sétáltatom a kreténeket.

Természetesen a megengedett tempóval. Ha az 50 akkor 50.... ha 40 akkor 40... őszintán szólva még élvezem is ahogy az ilyen idegbeteg barmok agyvárzés közeli állapotba kerülnek. Tudom g.ci vagyok....

2022. máj. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Max büntetőmotorfék, azaz elveszem a gázt :)
2022. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen, arról nem is beszélve, hogy a parasztja az 50 es táblánál turja a seggemet, habzik a szája, mert ő menne, csak nem tudom hova, múltkor, álltam a pirosnál, zöld, indultam, közben jött egy Passat, balról megelőzött, átlépve a szembe sávba, kereszteződésbe, ezt nagy városban, és ilyen 80-90 tempóval elhajtott. Bár ilyenkor a rend éber őrei nincsnek ott, persze ha én véletlen nem a stop csíknál állok meg, hanem 20 centivel odébb, már a TEK tépi rám az ajtót, hogy mit képzelek.
2022. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Sétáltatni én is szoktam, bár néha kontraproduktív az is. Volt már belőle büntifék , de ott én voltam az elszenvedője.
2022. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem szoktam.

Ami hasonló, és szoktam, az az, hogy ha este a szembe jövő nem veszi le a távolságit és elvakít, akkor én hiába kapcsoltam le, mikor megláttam a őt, szépen visszakapcsolom.

Vagy ha szintén este a seggembe mászik és szintén nyomatja a távolságit, akkor rákapcsolom a hátsó ködlámpát.

2022. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Hatos voltam, az igent nem arra ertettem, hogy szoktam, nem nem szoktam
2022. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktam, az ilyet kispályás, idegbeteg csicskák szoktak csinálni.


Én enyhébb esetben ablaktörlő folyadékot nyomom rá az illetőre, komolyabb esetben szegeket, tüskéket szórok előtte az útra, aztán kezdődhet a tánc. Ha nem kap egybő ldefektet, addig szivatom a barmot, amíg le nem takarodik egy lehajtónál. Volt már, hogy a parasztja állt neki büntetőfékezni, na akkor kiszálltam és lerendeztem.

2022. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!