Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hasznosnak tartjátok a sebessé...

Hasznosnak tartjátok a sebességkorlátozó-rendszert az új autókban?

Figyelt kérdés

Nyártól minden új autóba kötelező beépíteni. Kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok róla.


Én konkrétan rühellem, hülyeségnek tartom az egészet, mert nem ettől fog megjavulni a közbiztonság. A hazai autók átlagéletkora 20 év környékén van, tehát még legalább ennyit kell várni, hogy mindenkinek olyan autója legyen, amibe már be van építve ez a rendszer, de inkább többet, ha figyelembe vesszük azt is, hogy várhatóan deal breaker lesz ez a használtautó piacon is. Szóval legnagyobb jóindulattal is 40-50 évet jóslok annak, hogy ez globálisan a mindennapi élethez hozzátartozzon.



2022. máj. 24. 16:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
46%

A táblafelismerő rendszer szerintem még igen messze van. Ha picit rosszabb az út, rezeg a kocsi, az optikának ezt ki kell küszöbölni. Rossz látási viszonyok, félsódérosan álló táblák ugyanez. Feloldást meg honnan tudja a rendszer, mikor az akár egy térképen nem szereplő földút is lehet, legalábbis hazánkban, de az osztrákoknál másképp van.

Akad még bőven mit fejleszteni, de amíg az autós gondolkodás morálja is felvet kérdéseket, mit várjunk ezektől?

Azért minden emberi hülyeséget sem lehet műszaki oldalról pótolni.

2022. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!